Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wykonanie świadectwa charakterystyki energetycznej domu od 99,99 zł z firmą Kameleon (do -60%)

249 złod99,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 60%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Świadectwo charakterystyki energetycznej jest dokumentem wymaganym przy oddaniu obiektu do użytku, a także przy sprzedaży nieruchomości

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Dojazd do pozostałych miast płatny dodatkowo.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dojazd na terenie Wodzisławia Śląskiego gratis.
Konieczna rezerwacja tel. 606 670488 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Zadbaj o niezbędne dokumenty przy niewielkich nakładach energii własnej. Z dzisiejszym grouponem uzyskasz świadectwo energetyczne swoich czterech ścian, zlecając jego wykonanie firmie Kameleon.

Oferta
Wykonanie świadectwa charakterystyki energetycznej domu jednorodzinnego (bez instalacji chłodzenia oraz wentylacji mechanicznej) w 1 z 3 opcji:

1) 99,99 zł zamiast 249 zł za usługę dla domu do 100 m²,
2) 149,99 zł zamiast 349 zł za usługę dla domu do 130 m²,
3) 179,99 zł zamiast 399 zł za usługę dla domu powyżej 130 m².

Kameleon
Wykonywanie świadectw energetycznych budynków to główne pole działania firmy Kameleon. Dokument określa wielkość zapotrzebowania na niezbędną energię związaną z użytkowaniem domu – wynikającą z przeznaczenia i standardu budynku oraz jego systemów instalacyjnych. Wyniki są ustalane na podstawie stałych i obiektywnych cech budynku. Certyfikat jest zgodny ze wszystkimi normami europejskimi i zachowuje 10 lat ważności. Tutejsi fachowcy zajmują się także pracami remontowo-budowlanymi, w tym m.in. malowaniem, glazurą czy wykonywaniem tynków dekoracyjnych.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Kołłątaja 84, 44-373 Wodzisław śląski

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91231)
Shopping (70)
Bilety (159)
Hotele
lokalne
Gliwice (1035)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1035)
Groupon (1048)
Travelist (2)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry