Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wszczepienie tytanowego implantu z łącznikiem oraz koroną porcelanową od 2419 zł w Dental Complex

od2419
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zabieg pozwoli na wypełnienie ubytków uzębienia: trwałe materiały, odporne na uszkodzenia nie będą przeszkadzały w codziennym życiu

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 3 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta nie obejmuje ewentualnych, koniecznych zabiegów około i przed implantacyjnych.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Jeśli nie ma możliwości wszczepienia implantu lekarz-stomatolog może odmówić wykonania zabiegu.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 32 248 10 39, 604 46 22 99. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Wszczepienie tytanowego implantu z łącznikiem oraz koroną porcelanową:

  • 2419 zł za 1 implant z 1 łącznikiem i 1 koroną,
  • 4619 zł za 2 implanty z 2 łączeniami i 2 koronami,
  • 6619 zł za 3 implanty z 3 łączeniami i 3 koronami.

Trwałe materiały, z jakich wykonane są implanty, łączenia oraz korony, sprawiają, że nie trzeba rezygnować ze swoich przyzwyczajeń – nawet twarde produkty spożywcze nie uszkodzą nowego uśmiechu.

Oferta nie obejmuje ewentualnych, koniecznych zabiegów około- i przedimplantacyjnych. Jeśli nie ma możliwości wszczepienia implantu, lekarz-stomatolog może odmówić wykonania zabiegu. 


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Konwalii 8, 41-700 Ruda Ślaska, śląskie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91473)
Shopping (70)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Gliwice (1039)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1039)
Groupon (1052)
Travelist (2)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry