Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wirtualny wyścig Formułą 1 w Gliwicach

od49
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Nie trzeba być zawodowym kierowcą, aby doświadczyć mocy rozgniatającej codzienny banał, a ZenOn VR tylko to potwierdza! Symulator ekscytujących wyścigów samochodowych na torach z całego świata to niezwykłe doświadczenie dla każdej osoby spragnionej szarży ekscytujących doświadczeń. Taki rodzaj aktywności z pewnością sprawdzi się jako prezent dla syna czy córki, choć starsze osoby także zaznają tu nawałnicy radości! Rozgrywka ma miejsce w specjalnie stworzonym bolidzie, żeby jak najbardziej odzwierciedlić immersję. Ktoś z Twoich bliskich dozna niesamowitych przygód w salonie wirtualnej rzeczywistości. Symulator Formuły 1 oddaje sto procent rzeczywistych odczuć, które towarzyszą największym legendom tego bajecznie emocjonującego sportu! To idealny podarunek dla każdego dzięki ciągłemu poszerzaniu ofert o najnowsze aplikacje z całego świata. Nieważne, ile lat ma osoba obdarowana – zawsze warto poczuć się jak dziecko!      
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ZENonVR salon gier wirtualnej rzeczywistości. Forum , ul. Lipowa 1, 44-100 Gliwice; I piętro;
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (14277)
Cała Polska (537)
Bilety (56)
lokalne
Gliwice (601)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2021 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry