Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Skok wahadłowy | Śląsk

od49
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Skok wahadłowy, to wspaniała atrakcja dla wielbicieli mocnych wrażeń. Najpierw stawiasz krok, a następnie oddajesz się w stan nieważkości. Podaruj sobie ogromną dawkę adrenaliny i wspomnienia, które zostaną z Tobą na zawsze. Skok wahadłowy w rzeczywistości przypomina bujanie się na ogromnej huśtawce, jednak ze względu na wysokość i prędkość, jest dużo bardziej ekscytujący. Jeśli lubisz wyzwania, to Nasz skok, będzie wspaniałym wyborem. Z jakiej wysokości odbywa się skok?  Pyskowice - skok z ok 17 metrów Minimalny wiek uczestnika to 18 lat, maksymalna waga 120 kg. Realizacja usługi jest uzależniona od pogody i jest możliwa od marca do października. Przeciwwskazania: ciąża, zły stan zdrowia kandydata lub stan, wskazujący na spożycie alkoholu lub innych środków odurzających. Osoby po 60 roku życia. zobowiązane są przedstawić zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań, takich jak: urazy mięśniowo-kostne, choroby układu krążenia i oddychania  UWAGA! Harmonogram skoków dostępny na FB Partnera.
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Pyskowice (ok. Gliwic),
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (14639)
Cała Polska (562)
Bilety (28)
lokalne
Gliwice (557)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2021 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry