Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Rope Jump na Śląsku

od49
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Marzysz o dużej dawce emocji? Chcesz na własnej skórze poczuć jak wygląda życie na krawędzi? Jeśli tak, to skok techniką Rope Jump jest czymś wręcz stworzonym dla Ciebie. Swobodny lot zapewni Ci niesamowitą dawkę adrenaliny i przeżycia, które zostaną w Twojej pamięci na zawsze.   Na czym polega skok Rope Jump? Skok Rope Jump zalicza się do sportów ekstremalnych. Jest to skok z wysokości wykonywany przy pomocy specjalistycznych alpinistycznych lin dynamicznych, statycznych – a czasami nawet lin stalowych. Najważniejszym czynnikiem takiego skoku jest swobodne spadanie, które potęguje ekstremalne doznania. Wykonanie skoku tą techniką sprawi, że doznasz naprawdę ekstremalnych wrażeń! Skok Rope Jump – dobra cena, gwarancja bezpieczeństwa W kwestii bezpieczeństwa nie musisz się niczym martwić. Szereg działań, takich jak odpowiednie przygotowanie i naciągnięcie lin czy też zapewnienie odpowiedniej pozycji skoku, gwarantują Ci całkowite bezpieczeństwo. Cena skoku nie należy do wygórowanych – za Rope Jump zapłacisz niecałe 50 zł. Za te cenę przeżyjesz przygodę, która na długo zostanie w Twojej pamięci Z ilu metrów oddasz skok? Pyskowice- skok z 17 metrów Ruda Śląska- skok z 17 metrów Zabrze - skok z 29 metrów Co jeszcze musisz wiedzieć? Minimalny wiek uczestnika to 18 lat, maksymalna waga wynosi 120 kg. Usługa jest realizowana od marca do października Przeciwwskazania to ciąża, zły stan zdrowia kandydata lub stan, wskazujący na spożycie alkoholu lub innych środków odurzających. Osoby po 60. roku życia zobowiązane są przedstawić zaświadczenie lekarskie o braku przeciwwskazań, takich jak urazy mięśniowo-kostne, choroby układu krążenia i oddychania. UWAGA! Harmonogram skoków dostępny na FB Partnera.
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Pyskowice (ok. Gliwic), Ruda Śląska oraz Zabrze
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (14509)
Cała Polska (568)
Bilety (38)
lokalne
Gliwice (586)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2021 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry