Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Poznaj nurkowanie dla dwojga na Śląsku

od369
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Czy chcielibyście poczuć stan nieważkości? Poczuć, że latacie ? Zapomnieć o tym, co dzieje się tu i teraz? Oderwać się chociaż na chwilę od codziennych spraw, obowiązków, czy problemów? Chcielibyście spróbować czegoś innego? Zgłoście się do nas, a my pokażemy Wam, że to wszystko się da. Poczujecie, że latacie, mimo, iż nie macie skrzydeł. Zapomnijcie na chwilę o tym, co dzieje się tu i teraz, a skupicie się na zupełnie innych doznaniach. Doświadczycię czegoś, co da Wam energię do działania i motywację do pokonywania swoich lęków. Poznajcie z nami podwodny świat - świat zupełnie inny niż ten, w którym żyjecie. Tu będziesz w stanie usłyszeć bicie własnego serca, będziecie w stanie usłyszeć własny oddech, a Wasze myśli uciekną w najdalsze zakątki umysłu. Tu poczujecie żywioł całym ciałem. Dołączcie do nas i dajcie się „wciągnąć” pod wodę. Podczas zajęć teoretycznych poznacie sprzęt, sposób poruszania, oddychania i komunikowania pod wodą. Podczas zajęć praktycznych założycie sprzęt i będziecie mógli wypróbować to wszystko w basenie. Dodatkowo zabieramy pod wodę aparat, który pozwoli na uchwycenie tych niezapomnianych pierwszych chwil pod wodą. 
.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Pływalnia Wodnik Paniówki Ul. Gliwicka 11b, Paniówki
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (50342)
Cała Polska (687)
Bilety (66)
Kody rabatowe
lokalne
Gliwice (69)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2024 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry