Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Off-road Nissanem Patrol Y61 - Gliwice

od409
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Jazda off-road pojazdem Nissan Patrol Y61 to niepowtarzalna okazja, aby doświadczyć przygody życia! Odbiorca prezentu spędzi czas za kółkiem pojazdu stworzonego do gromienia wszelkich przeszkód. Informacje o trasie przemierzanej podczas off-roadu Przejażdżka odbędzie się na terenach kopalnianych, które obfitują w liczne naturalne utrudnienia. Wyzwania czyhające na trasie to wymagające wzniesienia, trawersy, strome zjazdy oraz pozornie nieprzejezdne dróżki, z którymi perfekcyjnie poradzi sobie auto wyposażone w napęd 4x4. Komu podarować taki prezent? Jazda off-road w ramionach gliwickiej przyrody zadowoli wszystkich poszukiwaczy przygód, którzy cenią sobie maksymalną dawkę emocji oraz możliwość przetestowania umiejętności kierowania pojazdem terenowym pod okiem prawdziwego doświadczonego specjalisty. Obecność doświadczonego instruktora Uczestnik pozna podstawy prowadzenia pojazdu terenowego u boku instruktora. W ramach przejażdżki organizator przygotuje trasę naszpikowaną różnorodnymi odcinkami. Każdy z nich wymaga użycia zupełnie innych technik, co nadaje przeżyciu charakter dydaktyczny.
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
MADMAX 4x4, ul. Rolników 124, 44-141 Gliwice
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (22900)
Cała Polska (540)
Bilety (33)
lokalne
Gliwice (478)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2022 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry