Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Od 53,90 zł: 2-dniowy bilet wstępu z dostępem do atrakcji w Parku Rozrywki Zatorland

59,9 złod53,90
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 10%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Na gości parku czeka Park Ruchomych Dinozaurów, Park Owadów, Park Mitologii, karuzele, kolejki, mini-gokarty i wiele więcej

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: z grouponem należy zgłosić się do kas biletowych parku i dokonać jego wymiany na opaskę, która stanowi właściwy bilet.
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
4. Rezerwacja nie jest wymagana.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Realizacja w okresie wakacyjnym możliwa od poniedziałku do piątku, a we wrześniu i do 25 października – w piątki, soboty i niedziele w dniach otwarcia parku (w pozostałych dniach park będzie nieczynny). Więcej informacji w kalendarzu otwarcia parku.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny do 25.10.2020.


Bilet wstępu z dostępem do atrakcji Parku Rozrywki Zatorland


Groupon ważny do 25.10.2020

Realizacja w okresie wakacyjnym możliwa od poniedziałku do piątku,
a we wrześniu i październiku – w piątki, soboty i niedziele w dniach otwarcia parku

Szczegóły:

 • w cenie

  • wstęp do Parku Ruchomych Dinozaurów
  • wstęp do Parku Mitologii
  • wstęp do Parku Owadów
  • seans w kinie 5D Extreme
  • zwiedzanie Domu do Góry Nogami
  • możliwość wielokrotnego skorzystania z atrakcji znajdujących się na terenie lunaparku – kolejki, karuzele, trampoliny itp. (z wyjątkiem urządzeń uruchamianych za pomocą monet i żetonów, np. automatyczne bujaki, strzelnica itp.)
 • informacje o biletach:

  • bilet ważny przez 2 następujące po sobie dni; w przypadku rozpoczęcia realizacji grouponu w sezonie wakacyjnym w piątek, kolejnym dniem realizacji jest poniedziałek. We wrześniu i październiku, w przypadku rozpoczęcia realizacji grouponu w niedzielę, kolejnym dniem realizacji jest piątek.
  • bilet premium mini przeznaczony jest dla dzieci od 91 do 110 cm wzrostu
  • bilet premium ulgowy przeznaczony jest dla dzieci od 111 cm wzrostu do 16-go roku życia oraz emerytów na podstawie ważnej legitymacji emerytalnej
  • bilet premium normalny przeznaczony jest dla osób dorosłych
  • na miejscu, istnieje możliwość zakupu biletu wstępu w cenie 1 zł dla dzieci poniżej 90 cm wzrostu.

Dodatkowe informacje:

 • mapa parku
 • kalendarz otwarcia
 • wideogaleria


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Parkowa 7, 32-640 Zator
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (11515)
Cała Polska (546)
Bilety (61)
lokalne
Gliwice (583)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2020 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry