Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Masaż hawajski Lomi Lomi w Gliwicach

od249
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Masaż Lomi Lomi To tradycyjny masaż hawajski wykonywany głównie przedramionami. Lomi jest hawajskim słowem określającym masaż. Oznacza ono „naciskać, ugniatać, pocierać, jak również pracować nad wnętrzem i zewnętrzną stroną”, ale także „dotykanie miękką łapą zadowolonego kota”. Masaż Lomi Lomi sprawia, że odczuwamy głęboki relaks, wytchnienie i wypoczynek. Za jego sprawą odrywamy się od codziennych zmartwień, awersji, uprzedzeń, blokad i urazów. Poprzez usunięcie napięć mięśniowych oraz poprawę ruchomości stawów masaż ten pomaga pozbyć się ograniczeń fizycznych i psychicznych. Wprowadza nasze ciało i umysł w stan równowagi i harmonii, wywołuje uczucie błogostanu, lekkości i zadowolenia. Masaż Lomi Lomi charakteryzuje się niezwykle płynnymi, miękkimi i delikatnymi ruchami masażysty, wykonywanymi w rytm tanecznej, hawajskiej muzyki, co dodatkowo wzmacnia przeżycia i doznania podczas masażu. Polecany jest osobom zestresowanym, napiętym, zmęczonym, chcącym poprawić swoje samopoczucie i „oderwać się” od codziennych problemów. Intensywność masażu dopasowuje się do potrzeb pacjenta. Masaż wykonywany jest na naturalnym, organicznym oleju kokosowym. Terapeuta wykonuje bierne ruchy poszczególnymi częściami ciała Klienta, dlatego zaleca się aby Klient całkowicie się rozluźnił i nie próbował kontrolować ruchów.
.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Glamour Day Spa, ul. Kozielskа 80, Gliwice
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (51736)
Cała Polska (688)
Bilety (48)
Kody rabatowe
lokalne
Gliwice (65)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2024 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry