Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Lot widokowy paralotnią w tandemie dla 1 osoby (249 zł) z filmem Full HD (299 zł) z Bigfly

349 złod249
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 28%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Podniebny lot pod opieką doświadczonego pilota; okazja, by spojrzeć na świat z zupełnie innej perspektywy

Groupon ważny przez 6 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może zakupić i wykorzystać dowolną ilość grouponów. Pasażer w kompletnym ubraniu nie może przekraczać 
wagi 95 kg, zaś minimalna waga pasażera to 45 kg. Jeżeli pilot ma wątpliwości co do odpowiedniej wagi, stanu zdrowia lub trzeźwości pasażera, ma prawo odmówić wykonania lotu. Osoby niepełnoletnie tylko pod opieką lub za pisemną zgodą opiekuna.Realizacja usługi wyłącznie w okresie od marca/kwietnia do połowy października ze względu na warunki pogodowe. W przypadku zakupu grouponu poza sezonem, należy skontaktować się z firmą podając kod zabezpieczający w celu indywidualnego ustalenia terminu w sezonie wiosenno-letnim, aby groupon nie przepadł.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Ostateczną decyzję o starcie podejmuje pilot na podstawie prognozy pogody oraz aktualnie panujących warunków występujących w miejscu startów i lądowań. W przypadku złej pogody lub niespodziewanych zdarzeń uniemożliwiających wykonanie usługi, lot może zostać przełożony na inną godzinę, datę lub jeśli istnieje alternatywa w danym dniu (do skutku).  
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 503 503 830. Po dokonaniu zakupu grouponu można dokonać rezerwacji terminu lotu. Anulacja rezerwacji oraz wybranie nowego terminu możliwe tylko jeden raz, ale z min. 48-godzinnym wyprzedzeniem. Po ustaleniu terminu lotu w przypadku gdy klient nie stawi się na lot groupon traci ważność. Nie można dokonać zmiany terminu ze względu na nieodpowiadające miejsce lotu. W celu ostatecznego potwierdzenia możliwości lotu ze względu na prognozę pogody, należy skontaktować się telefonicznie w godzinach wieczornych (od 19 do 20) na dzień przed umówionym terminem lotu. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Szczegóły:

  • czas trwania lotu: 15-30 minut (w zależności od warunków pogodowych)
  • w przypadku dobrych warunków pogodowych i wysokości podczas lotu możliwość wykonania akrobacji

Loty w zależności od kierunku wiatru oraz panujących czynników atmosferycznych:

  • Góra Żar – Polska
  • Javorovy Vrch – Czechy
  • Stranik – Słowacja

Lot widokowy paralotnią? Lot z filmem w jakości HD? Na te pytania odpowiada oferta firmy Bigfly w Międzybrodziu Żywieckim, która pomaga spełnić marzenia o lataniu. Mieszkańcy Śląska a nawet Wrocławia mogą zdecydować się na trwający do 30 minut lot paralotnią, w trakcie którego podziwiać można zarówno polskie, jak i zagraniczne krajobrazy. Co więcej, jeśli warunki atmosferyczne na to pozwolą, lot może być wzbogacony o elementy akrobacji, które dodatkowo podniosą adrenalinę.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Skrzycze Jaworowy Wierch, 34-315 Międzybrodzie Żywieckiecie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (9831)
Cała Polska (356)
Bilety (42)
lokalne
Gliwice (569)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2020 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry