Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Laserowa korekcja wzroku (od 1650 zł) w Przychodni i Szpitalu Okulistycznym Retina

2500 złod1650
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 34%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Bezpieczna laserowa korekcja wad wzroku w zakresie od -12,0 do +6,0 dioptrii sferycznych oraz do 6,0 dioptrii cylindrycznych (astygmatyzm)

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony, a 2 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Przeciwwskazaniem do zabiegu są takie schorzenia jak np. jaskra, stany zapalne przedniego odcinka oka, nasilone alergie, zaćma, odwarstwienie siatkówki, oczopląs itp. Również okres ciąży i karmienia piersią uniemożliwia wykonanie laserowej korekcji wzroku.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Koszt wizyty kwalifikacyjnej dla klienta Groupon wynosi 50% kwoty cennikowej tj. 200 zł, płatny w rejestracji Retina przed wizytą po okazaniu grouponu. W przypadku braku kwalifikacji do zabiegu kwota ta nie jest zwracana. W przypadku przeciwwskazań do wykonania zabiegu Groupon zwraca koszt zakupionej oferty. Warunkiem koniecznym umówienia się na wizytę kwalifikacyjną do zabiegu jest posiadanie grouponu w wersji mobilnej lub papierowej. Ważne: każdy pacjent po zabiegu otrzymuje bezpłatnie odpowiedni pakiet leków wraz z zaleceniami + okulary przeciwsłoneczne z filtrem.. Klient, po wykorzystaniu groupona, otrzymuje rabat w wysokości 10% na wszystkie inne usługi świadczone przez Retinę – dla siebie i rodziny. Oferta dotyczy zabiegu laserowej korekcji wzroku wybraną metodą dla jednego oka, w przypadku chęci wykonania zabiegu dla pary oczu Groupon należy zakupić dwukrotnie.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 22 664 44 33 lub 693 722 448. Zmiana terminu lub odwołanie rezerwacji możliwe jest z 24-godzinnym wyprzedzeniem, w innym przypadku groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Mimo, iż większość osób przyzwyczaiła się do noszenia okularów korekcyjnych i soczewek kontaktowych, to jednak wielu z nich czuje się przez nie niekomfortowo. Dzięki operacji laserowej korekcji oczu można nie tylko zapomnieć o zaparowanych szkłach okularów i podrażnieniach związanych z noszeniem soczewek, ale także na nowo polubić siebie i po prostu cieszyć się życiem.

Zabieg laserowej korekcji wzroku jest krótki i bezbolesny. Już w kilkadziesiąt sekund można całkowicie pozbyć się wady wzroku i zapomnieć o jakichkolwiek problemach związanych z ostrością widzenia.

Retina to nowoczesna placówka medyczna z doskonałym, doświadczonym zespołem lekarzy specjalistów w tym lekarzy okulistów oraz świetnie wyszkolonym zespołem pielęgniarskim. W ciągu 15 lat działalności z sukcesem przeprowadzono ponad 10 000 operacji okulistycznych.

W oparciu o wieloletnie doświadczenie oraz zdobytą wiedzę Retina oferuje najwyższą jakość wykonywanych usług zgodną z certyfikatem ISO 9001:2015 oraz przyjazne podejście do pacjentów.


Wizyta kwalifikacyjna dla klientów Groupon za 200 zł (50% kwoty cennikowej)

Przed wykonaniem zabiegu należy udać się do lekarza okulisty na wizytę wstępną (kwalifikującą). Podczas wizyty okulista wykona szereg badań diagnostycznych w celu weryfikacji czy laserowa korekcja wzroku jest możliwa. Czas takiej wizyty zajmuje około 2-3 godzin. Podczas wizyty kwalifikacyjnej zostaną wykonane następujące badania okulistyczne:

 • badanie wady wzroku przed i po rozszerzeniu źrenicy (podanie kropli rozszerzających)
 • keratometria
 • topografia rogówki
 • pomiar szerokości źrenicy (pupilometria)
 • pomiar grubości rogówki (pachymetria)
 • ocena jakości i składu łez
 • USG gałek ocznych
 • ocena przedniego i tylnego odcinka oka
 • pomiar ciśnienia wewnątrzgałkowego (tonometria)
 • ocena kąta przesączania (gonioskopia)
 • badanie pola widzenia
 • OCT

Przeciwwskazania


Przeciwwskazaniem do zabiegu są takie schorzenia jak np. jaskra, stany zapalne przedniego odcinka oka, nasilone alergie, zaćma, odwarstwienie siatkówki, oczopląs itp. Również okres ciąży i karmienia piersią uniemożliwia wykonanie laserowej korekcji wzroku.


Opis operacji:

Po znieczuleniu oczu kroplami na powieki zakładane są metalowe rozwórki. Ramię lasera zostaje ustawione bezpośrednio nad operowanym okiem. Zadaniem pacjenta jest skupienie wzroku na punkcie świetlnym w ramieniu lasera. Czas działania lasera wynosi kilkadziesiąt sekund, podczas których należy utrzymać oko nieruchomo.


Opis metodsmart TransPRK


Smart TransPRK to bezdotykowa metoda laserowej korekcji wzroku. Chirurg, przy wykorzystaniu wysokoprecyzyjnego lasera excimerowego usuwa nabłonek rogówki i koryguje wartość dioptrii.

Laser ten powoduje że proces gojenia się nabłonka jest znacznie szybszy, dzięki czemu jego regeneracja nie trwa dłużej niż 3 dni. Po usunięciu nabłonka rozpoczyna się właściwa korekcja –również za pomocą lasera. Modelowana jest wówczas górna warstwa rogówki co wpływa na zmniejszenie wady wzroku. Następnie, w celu ochrony rogówki i przyspieszenia gojenia się rany, lekarze nakładają specjalną soczewkę kontaktową. Pozwala ona na szybką regenerację rogówki, a także chroni przed działaniem bodźców zewnęrznych.

 • zakres zastosowania: krótkowzroczność do -6 dioptrii, astygmatyzm do 3 dioptrii.
 • możliwe korzyści: szybszy powrót do lepszego widzenia zaraz po zabiegu (w porównaniu do innych metod, takich jak PRK, LASEK czy EBK), szybsze gojenie nabłonka rogówki, powierzchnia rogówki jest bardziej gładka.

smart PRK


Smart PRK to metoda w której wpierw operuje się oko słabsze, a następnie drugie po upływie 10-14 dni od pierwszego zabiegu. Ta metoda wiąże się z oznaczeniem strefy planowanej ablacji, w której mechanicznie usuwa się nabłonek rogówki.


smart LASEK


Smart LASEK od metody PRK różni się pozostawieniem nabłonka rogówki. Zabieg ten umożliwia korekcję wad wzroku w przypadku przeciwwskazań do wykonania metody LASIK (np. zbyt głęboki oczodół, zbyt cienka rogówka). Polega on na odsunięciu nabłonka z powierzchni rogówki, a następnie oddziaływaniu lasera na głębsze warstwy rogówki.

Po zabiegu trzeba przez kilka dni nosić soczewkę kontaktową, która pełni funkcję opatrunku pooperacyjnego. Możliwym jest, przez 2-3 doby (po zastosowaniu metody LASEK/PRK) odczuwanie niewielkich dolegliwości bólowych, nadwrażliwości na światło oraz łzawienie. Poprawa widzenia następuje w ciągu kilku tygodni.


smart EBK


Smart EBK to metoda, która polega na delikatnym usunięciu tylko i wyłącznie nabłonka. EBK nie wymaga stosowania substancji chemicznych lub metalowych narzędzi do usunięcia nabłonka. Metoda ta pozwoli w sposób precyzyjny na usunięcie całego nabłonka bez uszkadzania warstw leżących pod nim. Rogówka pozostaje odporna i zabezpieczona. Powrót do zdrowia jest szybszy a ryzyko powikłań pooperacyjnych znacząco spada.


Laser excimerowy SCHWIND AMARIS® 500E

Laser, którym dysponuje placówka, należy do absolutnej czołówki wiodących technologii na świecie w kwestii laserowej korekcji wad wzroku. Dzięki wykorzystaniu nowoczesnej technologii zabiegi są bezpieczne, krótkie i bezbolesne.

Laser umożliwia korekcję wad wzroku w zakresie od -12,0 (krótkowzroczność) dioptrii do +6,0 (nadwzroczność) dioptrii sferycznych oraz do 6,0 dioptrii cylindrycznych (astygmatyzm). Powyższy laser pozwala na wykonanie takich procedur jak:

 • laserowa korekcja wad wzroku, wszystkie dostępne procedury wraz z SmartSurfe (TransPRK),
 • laserowa korekcja w oparciu o WaveFront,
 • PTK – moduł do planowania  leczenia blizn i degeneracji rogówki przez eliptyczną lub okrężną ablację tkanki,
 • KPL – moduł do planowania i wykonywania przeszczepów rogówki.

Wyróżniki lasera:

 • większa niż w innych laserach stabilność energii lasera,
 • większa niż dotychczas perfekcja fotoablacji (wzór laserowej fotoablacji oparty jest na fractalach),
 • większa precyzja powiązania podawanych parametrów z leczoną wadą wzroku,
 • większa precyzja lokalizacji impulsów lasera podążających za źrenicą i mikroruchami gałki ocznej pacjenta,
 • bardzo precyzyjna, komputerowa regulacji i kalibracji centrowania wiązki laserowej.

.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Gimnazjalna 1, 01-364 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (47885)
Cała Polska (604)
Bilety (40)
lokalne
Gliwice (478)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2023 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry