Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Jazda Buggy - Gliwice

od349
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Nie daj się zwieść pieszczotliwej nazwie tego pojazdu. Terenowe koła z grubymi oponami, rurowa konstrukcja i wytrzymałe zawieszenie zostały stworzone z myślą o zadaniach specjalnych – podmokłych łąkach pełnych muld i porytych tras. Adresatem tego przeżycia będzie osoba uwielbiająca ekstremalną jazdę w trudnych warunkach. Podaruj jej tę możliwość! Buggy to niezwykle zwrotny i wytrzymały pojazd łączący cechy samochodu terenowego i quada. Dla tego auta nie ma znaczenia czy podjeżdżasz pod kamienisty dukt, rozrzucasz błoto, wchodząc w trudny zakręt czy mijasz piaskową depresję. Przed jazdą mini terenówką osoba obdarowana przejdzie krótkie off-roadowe szkolenie. Pojazdem Buggy kieruje uczestnik, a obok niego, na miejscu pasażera, usiądzie instruktor. Organizator gwarantuje ochronny kask, pasy bezpieczeństwa i sporą dawkę adrenaliny. Jedyne, o czym powinna pamiętać osoba, która otrzyma voucher na jazdę Buggy, to strój, który można ubrudzić.
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
MADMAX 4x4, ul. Rolników 124, 44-141 Gliwice
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (21132)
Cała Polska (563)
Bilety (28)
lokalne
Gliwice (475)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2022 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry