Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Emocjonujące gry zespołowe ASG od 219,99 zł w Centrum Gier Fabularnych Furia (do -47%)

550 złod309,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 43%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Dynamiczne misje w całej gamie scenariuszy

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Gry są przeznaczone dla osób od 15 roku życia. Osoby niepełnoletnie, chcące wziąć udział w grze, muszą posiadać ze sobą i okazać pozwolenie od rodziców/prawnych opiekunów. 
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Oferta obowiązuje od pon. do czw. Sugerowany jest strój (spodnie), który można ubrudzić oraz solidne buty. W przypadku gier Duel oraz 2 Players Cooperative: dodatki płatne 5 zł, kolejne 300 kulek płatne 10 zł.  W przypadku gry nocnej (rozpoczynającej się po 22:00) obowiązuje dopłata +10 zł/osoba.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj przez stronę: http://centrumgier.net/booking/ z podaniem kodu zabezpieczającego w polu  „Dodatkowe Informacje". Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 72-godz. wyprzedzeniem - w innym przypadku groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 7 opcji

Wybrana gra ASG

 • 309,99 zł zamiast 550 zł za 2-godzinną grę Duel dla 10 osób
 • 364,99 zł zamiast 660 zł za 2-godzinną grę Duel dla 12 osób
 • 409,99 zł zamiast 770 zł za 2-godzinną grę Duel dla 14 osób
 • 279,99 zł zamiast 455 zł za 2-godzinną grę Girls vs Mutants dla 6-8 osób
 • 219,99 zł zamiast 330 zł za 2-godzinną grę 2 Players Cooperative dla 6 osób
 • 289,99 zł zamiast 440 zł za 2-godzinną grę 2 Players Cooperative dla 8 osób
 • 349,99 zł zamiast 550 zł za 2-godzinną grę 2 Players Cooperative dla 10 osób

Duel

Gra ma charakter ciągły – wykorzystywane są punkty „respawn”, w których gracze „odradzają się” i wchodzą do gry po odbyciu krótkiej kary czasowej. Zadaniem obu drużyn jest zdominowanie bazy poprzez przejmowanie punktów, które są rozmieszczone w kilku miejscach budynku.

Wyposażenie obejmuje: okulary ochronne, maskę ochronną, replikę karabinu ASG, bluzę wojskową, latarkę oraz lampkę sygnałową.

Dostępne dodatki (dodatkowo płatne):

 • hełm
 • nakolanniki
 • rękawiczki
 • zawieszenie taktyczne
 • krótkofalówka
 • dodatkowa amunicja

Czas gry: 2 godziny (czas na wytłumaczenie zasad gry jest wliczony).

Girls vs Mutants

Skierowana do kobiet rozgrywka, która może stać się głównym punktem np. wieczoru panieńskiego. Strzelając do mutantów i przy współpracy z koleżankami trzeba uciec z bazy pełnej potworów. Zadaniem uczestniczek będzie wykonanie kilku prostych zadań i neutralizacja hordy mutantów czyhających gdzieś w mroku.

Wyposażenie obejmuje: krótkofalówkę, zawieszenie taktyczne, dodatkowy magazynek, maskę ochronną.

Czas gry: 2 godziny (czas na wytłumaczenie zasad gry jest wliczony).

2 Players Cooperative

Gra ma charakter ciągły – wykorzystywane są punkty „respawn”, w których gracze „odradzają się” i wchodzą do gry po odbyciu krótkiej kary czasowej. 2-osobowe drużyny rywalizują ze sobą poprzez wykonywanie krótkich, konkretnych misji. Rozgrywka skupia się na walce o rozmieszczone na terenie budynku skrzynie, zabezpieczone kłódką z kodem. Liczba punktów jest ograniczona.

Wyposażenie obejmuje: krótkofalówkę, zawieszenie taktyczne, dodatkowy magazynek, maskę ochronną.

Dostępne dodatki (dodatkowo płatne):

 • hełm
 • nakolanniki
 • rękawiczki

Czas gry: 2 godziny (czas na wytłumaczenie zasad gry jest wliczony).


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Al. Zagłębia Dąbrowskiego 13, 41-303 Dąbrowa Górnicza, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (10899)
Cała Polska (230)
Bilety (44)
lokalne
Gliwice (555)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2020 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry