Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Dostęp do 45 Interaktywnych Kart Fotografii za 119 zł w Grande Cru

od119
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Systematyczna nauka fotografii podana w atrakcyjnej formie; co 2 dni nowa karta z filmikiem a niekiedy wyzwaniem

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: prześlij voucher z kodem i informacją dotyczącą tematyki kursu na [email protected] W odpowiedzi otrzymasz dostęp do kursu.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

E-Kursy. Gdzie chcesz, Jak chcesz, Kiedy chcesz

Informacje o kursie:

 • Interaktywna Karta Fotografii jest wysyłana na e-maila użytkownika co 2 dni
 • Zbiór ponad 45 kart + 100 filmów instruktażowych oraz dodatkowe karty bonusowe oraz do nowych kart wewnątrz pakietów oraz kart bonusowych)
 • Co dwa dni na urządzenie mobilne trafiać będzie nowa Interaktywna Karta Fotografii wraz z filmami tłumaczącymi krok po kroku zastosowanie danej metody / techniki / rzeczy związanej z fotografią.
 • Większość kart wzbogacona jest o wyzwanie, w którym zadaniem jest wykonanie ćwiczenia powiązanego z omawianym na danej Karcie tematem. Dzięki wyzwaniom będziesz regularnie rozwijać swoje umiejętności.
 • Więcej informacji o kursie dostepne tutaj

Inne wyróżniki:

 • Kurs jest wolny od reklam
 • Jest stworzony z myślą o osobach chcących rozwijać swoje umiejętności.

Interaktywna Karta Fotografii

 • za każdym razem znajduje się na niej inna rzecz / metoda / technika / narzędzie wykorzystywane w fotografii
 • każda karta posiada unikalny kod QR i link do krótkiego filmu instruktażowego
 • większość kart wzbogacona jest o tzw. wyzwanie, w którym zadaniem jest wykonanie ćwiczenia powiązanego z omawianym na danej karcie tematem. Dzięki wyzwaniom można regularnie rozwijać swoje umiejętności.
 • filmy pozwalają na zapoznanie nie tylko nowych rodzajów i możliwości, które ma do zaoferowania fotografia, ale również podstaw obróbki zdjęć.

Przykładowe tematy:

 • Świat astrofotografii: zdjęcia np. Drogi Mlecznej i panoram z jej wykorzystaniem,jak i kiedy ją fotografować, jak redukować szumy na zdjęciach, czy też fotografować księżyc.
 • Świat malowania światłem: jak tworzyć klimatyczne zdjęcia z wykorzystaniem zimnych ogni, świateł czy też innych elementów, które wpływają na niepowtarzalny wygląd zdjęć.
 • Umiejętność „podkręcania” zdjęć z wykorzystaniem m.in. perspektywy powietrznej.
 • Inne, takie jak: zdjęcia makro, zwierzęta w ruchu, zdjęcia burz, fotografia mobilna, zdjęcia przy świecach, zdjęcia o wysokiej rozpiętości tonalnej, wykorzystanie lam błyskowych, splash flash photography, stacking ostrości, lamp, czy redukcja szumów.

Autorem kart jest Olaf Sawajner, jego prace są regularnie wyróżniane w międzynarodowych konkursach i festiwalach filmowych, tylko w 2019 roku kilkunastokrotnie. Został również wyróżniony jako jeden z 30 najlepszych na świecie fotografów spośród wielomilionowej listy zgłoszonych - będąc finalistą jednego z najbardziej prestiżowych konkursów fotograficznych IFPC 2019 organizowanego przez firmy Tokina i Hoya.

Jego prace można oglądać na międzynarodowych wystawach, w tym największej branżowej CP 2020 w Japonii, czy też nie wyjeżdżając z kraju w Warszawie (m.in. “Warszawa w oknie” DK Praga).


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (10899)
Cała Polska (230)
Bilety (44)
lokalne
Gliwice (555)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2020 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry