Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Do 54% zniżki na: Wyszczuplanie LipoLaserem w firmie Cataleya - Kosmetyka Twarzy i Ciała

200 złod91,20
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 54%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Lipolaser to innowacyjne urządzenie do mało inwazyjnych, a jednocześnie skutecznych zabiegów wspomagających modelowanie sylwetki!

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 517 897 497. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 25 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Opcja 1 : Wyszczuplanie LipoLaser 1 partia - jeden zabieg

Oferta obejmuje:

Bezpłatna konsultacja w celu ustalenia wskazań i przeciwwskazań do zabiegu

Czas trwania: 30 minut

Partie do wyboru: brzuch, uda, pośladki, ramiona, łydki

Opcja 2 : Wyszczuplanie LipoLaser 1 partia - 5 zabiegów

Oferta obejmuje:

Bezpłatna konsultacja w celu ustalenia wskazań i przeciwwskazań do zabiegu

Czas trwania: 30 minut x 5 zabiegów

Partie do wyboru: brzuch, uda, pośladki, ramiona, łydki

Opcja 3 : Wyszczuplanie LipoLaser 1 partia - 10 zabiegów

Oferta obejmuje:

Bezpłatna konsultacja w celu ustalenia wskazań i przeciwwskazań do zabiegu

Czas trwania: 30 minut x 10 zabiegów

Partie do wyboru: brzuch, uda, pośladki, ramiona, łydki

Lipolaser (inaczej laser diodowy) to innowacyjne urządzenie do mało inwazyjnych, a jednocześnie skutecznych zabiegów wspomagających modelowanie sylwetki, usuwanie zbędnych kilogramów i redukcję cellulitu.

ZASTOSOWANIE:

  • szybka redukcja tkanki tłuszczowej
  • możliwość działania na wybrane partie ciała
  • komfortowe wyszczuplanie
  • zabieg mało inwazyjny

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Sztabu Powstańczego 7a, 44-100 Gliwice

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (22824)
Cała Polska (540)
Bilety (36)
lokalne
Gliwice (478)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2022 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry