Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Do 54% zniżki na: Wyszczuplająca liporadiologia w firmie Podoclinic

150 złod72
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 52%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Liporadiologia pomaga walczyć z cellulitem, wiotkością skóry oraz miejscowym nagromadzeniem tkanki tłuszczowej.

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 516 138 197. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 180 dniach. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

1 zabieg liporadiologii na wybraną partię ciała

1 zabieg liporadiologii na wybraną partię ciała.

Partia ciała do wyboru: ramiona, brzuch, pośladki, uda.

5 x zabieg liporadiologii na wybraną partię ciała

5 x zabieg liporadiologii na wybraną partię ciała.

Partia ciała do wyboru: ramiona, brzuch, pośladki, uda.

1 zabieg liporadiologii na 2 wybrane partie ciała

1 zabieg liporadiologii na 2 wybrane partie ciała.

Partia ciała do wyboru: ramiona, brzuch, pośladki, uda.

5 x zabieg liporadiologii na 2 wybrane partie ciała

5 x zabieg liporadiologii na 2 wybrane partie ciała z konsultacją.

Partia ciała do wyboru: ramiona, brzuch, pośladki, uda.

Najnowsza technologia Liporadiologie™ skutecznie pomaga walczyć z cellulitem, tłuszczem i brakiem jędrności skóry, dzięki przebudowie łańcuchów trójglicerydowych oraz stymulacji syntezy kolagenu. Wysoką skuteczność zabiegów osiągnięto dzięki połączeniu wielu zaawansowanych technologii: fal radiowych, promieniowania IR, światła LED, zasysania próżniowego i mechanicznego masażu profilowanymi rolkami.

Efekty:

- redukcja cellulitu 

- redukcja obwodu ciała w miejscu zabiegu 

- ujędrnienie i poprawa napięcia skóry

- usunięcie zastojów limfatycznych 


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Ul. Plebiscytowa 22, 40-035 Katowice

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (21657)
Cała Polska (524)
Bilety (51)
lokalne
Gliwice (503)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2022 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry