Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Do 40% zniżki na: Redukcja tłuszczu/cellulitu w firmie Belissima Studio Urody

100 złod59,20
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 40%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zabieg pozwala zwalczyć cellulit, zredukować tkankę tłuszczową, przyspieszyć metabolizm oraz wymodelować sylwetkę

Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Zmiana rezerwacji możliwa z 72 -godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Karnet należy aktywować przed końcem ważności grouponu. Karnet wygasa w ciągu 90 dni od daty aktywacji. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Należy upewnić się, że ma przeciwwskazań zdrowotnych do realizacji zabiegu; w razie wątpliwości należy wcześniej zasięgnąć opinii lekarza. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. +48 883 759 358. Pobierz groupon w aplikacji mobilnej (lub wydrukuj go). Termin zabiegu można zmienić maksymalnie 24 godz. przed wyznaczonym terminem. W przypadku nieodwołania terminu jest on uznany za wykorzystany.

1 x wyszczuplający zabieg LipoLaserem

Oferta obejmuje :

czas trwania 30 min

Partie do wybory: brzuch ,uda przód, uda tył, ramiona

4 x wyszczuplający zabieg LipoLaserem

Oferta obejmuje :

czas trwania 30 min x 4 zabiegi

Partie do wybory: brzuch ,uda przód, uda tył, ramiona

8 x wyszczuplający zabieg LipoLaserem

Oferta obejmuje :

czas trwania 30 min x 8 zabiegów

Partie do wybory: brzuch ,uda przód, uda tył, ramiona

Lipolaser tzw. zimny laser wykorzystuje wiązkę świetlną, która przenika głęboko w warstwy skóry i oddziaływuje na komórki tłuszczowe. Urządzenie wpływa na rozbicie trójglicerydów na wolne kwasy tłuszczowe i glicerol, które przekazywane są do układu limfatycznego, a następnie metabolizowane, czyli usuwane naturalna drogą z organizmu.

Przeciwskazania

  • ciąża i laktacja
  • leki światłouczulające
  • silikonowe implanty w obszarze zabiegowym
  • problemy dermatologiczne skóry
  • choroby takie jak: cukrzyca, epilepsja, zakrzepica czy hemofilia, Atopowe Zapalenie Skóry
  • rozrusznik serca
  • stosowanie retinoidów
  • menstruacja
  • aktywne nowotwory

Polecana seria 4-12 zabiegów

Termin zabiegu można zmienić maksymalnie 24 h przed wyznaczonym terminem . W przypadku nieodwołania terminu jest on uznany za wykorzystany.


.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Będzińska 16, 41-205 Sosnowiec

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (51060)
Cała Polska (671)
Bilety (54)
lokalne
Gliwice (496)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2023 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry