Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Depilacja SHR lub Light Sheer: wąsik (od 99,99 zł), pachy (od 149,99 zł) i więcej opcji w Sunrise Clinic – 5 miast

od99,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Okazja do pozbycia się owłosienia, także na opalonej skórze

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 5 grouponów, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dopłata 49 zł do szkiełka w depilacji Light Sheer.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj wybierając odpowiednie miasto . http://placebeauty.pl/index.php/ct-menu-item-81. Gabinet jest czynny w godzinach zapisów, w przypadku nieodebrania telefonu prośba o SMS z imieniem i nazwiskiem w celu oddzwonienia. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 10 opcji

Depilacja SHR (6 sesji):

 • 99,99 zł za górną wargę (wąsik)
 • 149,99 zł za pachy
 • 179,99 zł za 1 obszar twarzy (policzki, broda, czoło)
 • 249,99 zł za bikini głębokie
 • 349,99 zł za dolne części nóg (łydki lub uda)

Depilacja Light Sheer (6 sesji):

 • 149,99 zł za górną wargę (wąsik)
 • 179,99 zł za pachy
 • 239,99 zł za 1 obszar twarzy (policzki, broda, czoło)
 • 349,99 zł za bikini głębokie
 • 449,99 zł za dolne części nóg (łydki lub uda)

Depilacja laserem diodowym Light Sheer to skuteczny sposób trwałego likwidowania niechcianego owłosienia. Podczas zabiegu wiązka światła wnika w głąb skóry, by zniszczyć cebulkę i uniemożliwić wzrost włosa. Specjalny system sprawia, że depilacja jest skuteczna nawet w przypadku osób o ciemnej karnacji. By kuracja była w pełni efektywna, depilację należy powtarzać co 4-8 tygodni.

Depilacja wykonywana metodą SHR (Super Hair Removal): Energia dostarczana do mieszków włosowych powoduje wytworzenie ciepła i zniszczenie cebulek. Warto dodać, że metoda SHR dodatkowo delikatnie ogrzewa skórę, co pomaga przenikać energii w głąb skóry właściwej.

Badania wykazały, że wolniejszy, ale dłuższy proces ogrzewania tkanki jest znacznie bardziej skuteczny w przypadku depilacji niż wysokie i krótkie impulsy energii. Dlatego podczas zabiegu urządzenie emituje impuls wiele razy (w ruchu), przy użyciu niskiej energii. Melanina włosów i komórki macierzyste ogrzewane są powoli (w okolicach mieszków do ok. 45°C-60°C), a dzięki systemowi Peltiera głowica schładza skórę do temperatury -10°C, zmniejszając odczuwany dyskomfort.

Należy pamiętać, że na energię lasera reagują włosy, które są w fazie wzrostu, czyli ok. 30% widocznego owłosienia. Dlatego w celu uzyskania zadowalającego efektu należy wykonać min. 3 zabiegi w odstępach około miesiąca.

Depilację laserem SHR można wykonać 1 tydzień po opalaniu. Można się też opalać już po tygodniu od zabiegu.

Dodatkowe informacje:

 • nazwa lasera/metody: Light Sheer
 • liczba rekomendowanych zabiegów: w zależności od koloru włosów od 6 do 8 zabiegów
 • czas trwania zabiegu: zależnie od partii ciała od 10 do 50 minut

 • nazwa lasera/metody: SHR
 • rok produkcji: 2016
 • liczba rekomendowanych zabiegów: 3-6 (w zależności od owłosienia)
 • czas trwania zabiegu: do 10 do 60 minut (uzależnione od partii ciała do wyboru)

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Pl. Przymierza 2 lok. 3, 00-697 Warszawa (Śródmieście)
ul. Arkońska 12a/lok.10, 80-321 Gdańsk
ul. Sienkiewicza 101/109, 90-368 Łódź
ul. Kutrzeby Tadeusza 16a, 61-719 Poznań
ul. Poznańska 26, 85-129 Bydgoszcz

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (19496)
Cała Polska (546)
Bilety (69)
lokalne
Gliwice (616)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2021 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry