Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Badanie stanu organizmu analizatorem kwantowym Quantum z omówieniem wyników od 59,99 zł w Vox Naturae

130 złod59,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 53%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Okazja do przebadania organizmu w kompleksowy sposób i podjęcia ewentualnego leczenia lub zmiany nawyków żywieniowych

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 2 groupony.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Wejście do budynku wyposażone jest w podjazd dla wózków inwalidzkich. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 662 010 171 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji

Badanie stanu organizmu analizatorem kwantowym Quantum z omówieniem wyników i przesłaniem drogą elektroniczną:

  • 59,99 zł za badanie dla 1 osoby
  • 99,99 zł za badanie dla 2 osób

Dodatkowe informacje:

  • czas trwania zabiegu: 60 sekund (cała wizyta to ok. 30 min)
  • specjalista wykonujący zabieg: dyplomowana pielęgniarka, będąca certyfikowanym analitykiem i dietetykiem
  • forma opisu badania: elektroniczna
  • konsultacja w pakiecie: tak

Podczas badania uzyskiwane jest aż 37 raportów dotyczących stanu organizmu, w tym m.in.: jak działa serce, trzustka, nerki, płuca, mózg czy wątroba. Dodatkowo pacjent otrzymuje precyzyjne określenie niedoborów witaminowych i minerałowych, a także poziom obciążenia metalami ciężkimi.

Panie mogą dowiedzieć się m.in.: o ewentualnym zagrożeniu gruczolako-włókniakiem piersi, panowie natomiast uzyskają informację na temat męskich funkcji seksualnych. Analiza zawiera również kompleksową ocenę składu ciała. Może ona stanowić punkt wyjściowy do podjęcia działań naprawczych, takich jak spersonalizowana dieta czy odpowiednia suplementacja.

Przygotowanie do badania:

  • należy być na czczo lub min. dwie godziny po jedzeniu
  • nie należy przed badaniem pić kawy, zielonej czy też czarnej herbaty oraz napojów energetyzujących
  • zero alkoholu co najmniej na 24 godziny przed badaniem
  • przeciwwskazania: ciąża, stymulator pracy serca, miesiączka

.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Gęsia 8 lok.109, 31-535 Kraków
ul. Przemysłowa 10, p. 119 (obok CH Belg), 40-020 Katowice

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (51060)
Cała Polska (671)
Bilety (54)
lokalne
Gliwice (496)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2023 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry