Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

79,99 zł za groupon zniżkowy wart 400 zł na pakiet z oczyszczeniem lakieru i więcej w Black Diamond Car Detailing Studio

400 złod79,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 80%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Dostępne pakiety to okazja, by zadbać o wygląd auta nie tylko z zewnątrz, ale także i wewnątrz

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon, a 1 przekazać jako prezent. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Kwota dopłat: pakiet Standard – dopłata 320 zł przy samochodach typu hatchback, od 420 zł przy samochodach typu sedan/combi. Pakiet VIP – dopłata 520 zł przy samochodach typu hatchback, od 620 zł przy samochodach typu sedan/combi. Pakiet Diament – dopłata 2900 zł przy samochodach typu hatchback, od 3100 zł przy samochodach typu sedan/combi. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 885 044 002. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Szczegóły:

 • czas trwania usługi: od 1 do 3 dni
 • konieczność pozostawienia auta: tak
 • odkurzanie w cenie: nie, dopłata na miejscu zgodnie z cennikiem
 • czyszczenie z sierści zwierząt: nie, dopłata ustalana na miejscu

Oferta dotyczy grouponu zniżkowego. Różnica między grouponem a ceną końcową dopłacana jest na miejscu. Informacje o koniecznych dopłatach zawarte są w sekcji Warunki.


Pakiet Standard:

 • mycie detailingowe auta
 • dekontaminacja (oczyszczenie lakieru)
 • mycie i doczyszczanie felg
 • korektę One step i woskowanie

Pakiet VIP:

 • mycie detailingowe auta
 • dekontaminacja (oczyszczenie lakieru)
 • mycie i doczyszczanie felg
 • hydrofobizacja przednej szyby
 • korektę One step i powłoka 12 miesięczna od FX Protect

Pakiet Diament:

 • pełna korekta lakieru
 • detailing wnętrza
 • zabezpieczenie lakieru Gtechniq Cristal Serum Light plus Exo na okres 5 lat
 • zabezpieczenie szyb
 • zabezpieczenie zewnętrznych elementów plastikowych i gumowych
 • impregnacja tapicerki materiałowej
 • zabezpieczenie skór
 • impregnacja tapicerki materiałowej
 • zabezpieczenie wewnętrznych plastików

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Aleja Bojowników O Wolność I Demokracje 50, 41-500 Chorzów

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (12654)
Cała Polska (550)
Bilety (31)
lokalne
Gliwice (595)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2021 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry