Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

5 zł za groupon upoważniający do 30% zniżki na 1 bilet ulgowy lub normalny na wystawę Robopark w Krakowie

od5
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Okazja dla całej rodziny na obejrzenie wystawy i interakcję z ponad 70 robotami z całego świata

Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 10. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 10. Oferta obejmuje grouponu upoważniającego do 30% zniżki na jeden bilet ulgowy lub normalny na wystawę robotów. . Groupon ważny do 15/08/2021 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Szczegóły:

Oferta dotyczy grouponu upoważniającego do 30% zniżki na 1 bilet ulgowy lub normalny na wystawę robotów w Krakowie

 • ograniczenia wiekowe: brak ograniczeń wiekowych. Dzieci do 3 roku życia wchodzą za darmo
 • obuwie zamienne/ochronne: wierzchnie odzienie, można zostawić w szatni. Szatnie bezpłatna. Brak wymogów jeśli chodzi o obuwie zmienne.
 • możliwość fotografowania/filmowania: tak

Przykładowe atrakcje:

 • 8 stref wirtualnej rzeczywistości, w których można przejechać się kolejką górską, zwiedzić dno oceanu, a nawet podnieść helikopter za pomocą siły myśli
 • Teatr robotów
 • kawa od Robota Baristy
 • tańczące błyskawice w Tesla-show i wyjątkowy pokaz hologramów
 • okazja by powalczyć mieczami Jedi
 • możliwość zaprzyjaźnienia się z armią humanoidalnych robotów ostatniej generacji
 • możliwość poznania legendarnego robota Peppera, który pracuje w wielu firmach
 • Dron Arena, gdzie można sterować prawdziwym quadcopterem
 • możliwość kierowania robotami

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Aleja Generała Tadeusza Bora-Komorowskiego 41 Centrum Serenada poziom 1, 31-876 Kraków

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (19389)
Cała Polska (544)
Bilety (69)
lokalne
Gliwice (590)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2021 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry