Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

49,99 zł za groupon wart 250 zł na jednoetapową korektę lakieru i więcej opcji w Silesia Detailing Center

250 złod49,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 80%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Profesjonalne usługi z zakresu auto detailingu, renowacji lakieru, mycia i ochrony samochodu

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dopłaty do korekty zgodnie z cennikiem http://silesiadetailingcenter.pl/cennik/, wycena indywidualna na miejscu. Ceny podane na stronie są cenami netto. Czas realizacji usługi wynosi od 1 do 2 dni roboczych.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 792 910 424 lub 574 077 500 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 4 opcji

 • 49,99 zł za groupon wart 250 zł na korektę One step
 • 79,99 zł za groupon wart 400 zł na korektę One step i woskowanie
 • 89,99 zł za groupon wart 450 zł na korektę One step, woskowanie i czyszczenie wnętrza
 • 89,99 zł za groupon wart 450 zł na korektę One step, woskowanie, polerowanie szyb i niewidzialną wycieraczkę

Oferta obowiązuje na groupon wartościowy - różnicę w cenie należy dopłacić według cennika. Dopłaty przy poszczególnych opcjach:

 • One step: od 250 zł przy samochodach typu hatchback, od 350 zł przy samochodach typu sedan/combi,
 • One step + wosk: od 350 zł przy samochodach typu hatchback, od 450 zł przy samochodach typu sedan/combi,
 • One step + wosk + wnętrze: od 400 zł przy samochodach typu hatchback, od 450 zł przy samochodach typu sedan/combi,
 • One step + wosk + polerowanie szyb + niewidzialna wycieraczka: od 550 zł przy samochodach typu hatchback, od 650 zł przy samochodach typu sedan/combi.

Dodatkowe informacje:

 • One step – jednoetapowa mechaniczna korekta lakieru, która trwale redukuje zarysowania, a także niweluje zmatowienia na nim. Zaletą korekty lakieru jest przywrócenie koloru i zdecydowane jego nabłyszczenie.
 • woskowanie – zabezpieczenie lakieru woskiem twardym renomowanej firmy Zymöl, lub Swissvax, pomaga pogłębić kolor i nadaje mu szklistości, chroniąc przed drobnymi zarysowaniami, promieniami UV, solą, czy ptasimi odchodami.
 • czyszczenie wnętrza – szczegółowe odkurzanie, przetarcie plastików i wyczyszczenie szyb od środka.
 • polerowanie szyb – poprzez mechaniczną korektę, pozwala pozbyć się płytkich mikrorys z szyb, a także przygotować je pod aplikację niewidzialnej wycieraczki. Zdecydowanie poprawia widoczność, a co za tym idzie, również bezpieczeństwo.
 • niewidzialna wycieraczka – powłoka zaaplikowana na szyby z zewnątrz pojazdu powodująca odpychanie wody, dzięki czemu nie ma potrzeby używania wycieraczek. Zaletą również jest zdecydowanie wolniejsze osiadanie się szronu i zamarzanie.

Informacje o dopłatach do poszczególnych opcji dostępne tutaj.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Narutowicza 2, 41-800 Zabrze

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (16943)
Cała Polska (536)
Bilety (44)
lokalne
Gliwice (587)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2021 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry