Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

14,99 zł: bezterminowa karta upoważniająca do 20% zniżki na usługi City Taxi Katowice

19,99 złod14,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 25%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Korporacja City Taxi: największa korporacja taksówkowa na Śląsku

Ważność: groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu.
Ograniczenia: oferta nie obejmuje cen ustalonych na dojazdy na lotnisko, zakupów, przesyłek, dopłat do samochodów VIP, van, combi. Oferta wyłącznie dla klientów indywidualnych. Oferta wyłącznie na terenie woj. śląskiego.
Dodatkowe informacje: należy okazać groupon w momencie przybycia (wydruk lub na urządzeniu mobilnym). Regulamin korzystania z karty na stronie Partnera -http://www.citytaxi.katowice.pl.
Rezerwacja: odbiór karty osobiście w siedzibie City Taxi po wcześniejszym umówieniu telefonicznym (32 203 77 77, 32 201 01 01) lub wysyłka pocztą (list priorytetowy) - bez dodatkowych opłat. 
Przed zakupem przeczytaj Uniwersalne Warunki obowiązujące dla wszystkich ofert. Informacje o tym, co obejmuje oferta, znajdziesz w jej opisie.

 

Jeśli od dawna wozisz się z pomysłem bycia wożonym, nie musisz robić kariery w polityce, biznesie czy filmie. Wystarczy, że dzięki dzisiejszemu grouponowi skorzystasz z usług Korporacji City Taxi.

Oferta
14,99 zł za bezterminową kartę upoważniającą do 20% zniżki na usługi City Taxi Katowice na terenie województwa śląskiego.

Korporacja City Taxi
250 - tyle taksówek posiada firma, co czyni ją największą korporacją na Śląsku. Jednak już na miano lidera w branży zapracowała szeroką ofertą usług i szybką ich realizacją. Przewóz osób pod wskazany adres, obsługa uroczystości, wynajem kierowców, odprowadzenie auta klienta, wymiana kół - to tylko kilka z usług dostępnych w Korporacji City Taxi. W wykonaniu zleceń nieoceniony okazuje się najnowszy system dyspozytorski, łączność cyfrowa i zatrudnienie profesjonalnej załogi, która włada językami obcymi. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, by przez chwilę szoferem partnera biznesowego zza granicy był kierowca luksusowego auta klasy premium.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Grabowa 2, 40-172 Katowice, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91307)
Shopping (70)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Gliwice (1043)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (1043)
Groupon (1056)
Travelist (2)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Gliwice jest to miasto położone w południowej Polsce na Górnym Śląsku, nad rzeką Kłodnicą. Jest to miasto ważne ze względów gospodarczych dla rozwoju naszego kraju. Posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową. Gliwice są miejscem inwestycji wielu firm krajowych i zagranicznych. Miasto jest przyjazne dla stałych mieszkańców jak i odwiedzających turystów. Będąc w Gliwicach warto zobaczyć starówkę, Zamek Piastowski, liczne muzea, kościoły, ratusz i teatr. Miasto rozwija się systematycznie. W centrum znajduje się wiele punktów handlowych i usługowych, kina, lokale gastromiczne, hotele, galerie handlowe. Miasto Gliwice łączy w sobie historię połączoną z przemysłem oraz udogodnienia współczesności. Do okazyjnych zakupów zarówno mieszkańców Gliwic jak i gości odwiedzających to miasto zachęca portal związany z zakupami grupowymi- Grupeo. Na swojej stronie internetowej prezentuje różnego rodzaju usługi i produkty zawierające znaczne rabaty. Do otrzymania zniżek niezbędny jest kupon uprawniający do skorzystania z promocji. Łatwo go zdobyć dzięki serwisowi Grupeo, który jest znanym w całej Polsce agregatorem zakupów grupowych- wyświetlającym najkorzystniejsze oferty handlowe dla konsumentów. Każdy użytkownik serwisu ma możliwość nabycia zniżek do lokali gastronomicznych, hoteli i punktów noclegowych oraz kuponów dotyczących wielu dziedzin naszego życia. Każdy bez względu na wiek oraz upodobania znajdzie coś odpowiedniego dla siebie. Promocyjne oferty zaprezentowane na portalu Grupeo są często związane z modną odzieżą, markowymi perfumami, sprawdzonym sprzetem elektronicznym i multimedialnym. Warto też w zakładce "Gliwice" przyjrzeć się efektywnym kursom szkoleniowym, rabatom na wydarzenia rozrywkowe i kulturalne, zabawki czy na przykład elementy wyposażenia domu i ogrodu. Grupeo to korzyści płynące z zakupów produktów i usług codziennej potrzeby- nabywamy je taniej. Portal przynosi satysfakcję z zakupów wielu Polakom,pomaga im oszczędzać pieniądze,  czas oraz pomaga w planowaniu budżetu. Warto zaznaczyć, że każda prezentowana na Grupeo oferta ma ograniczoną dostepną ilość dla kupujących oraz ściśle określony czas ważności promocji. Warto więc decyzję o zakupach podejmować według zasad, aby nie utracić możliwości skorzystania z okazji. Grupeo to promowanie satysfakcjonujących zakupów towarów i usług w rozsądnych cenach- często z rabatami sięgającymi nawet do 70%. Grupeo to wiele korzyści płynących z funkcjonowania zakupów grupowych dostepnych dla każdego!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry