Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Do 60% zniżki na: Komora hiperbaryczna w Strefa Terapii Relaxare

140 złod64
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 54%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Zwiększona podaż tlenu to korzyść dla każdej tkanki, terapia poprawia pracę układu sercowo-naczyniowego, nerwowego i mięśniowo-szkieletowego

Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 606 200 901. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Możliwość ponownego zakupu grouponu po 30 dniach. Limit grouponów na wizytę: 1. Groupon ważny przez 3 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Sesja 60 minut w komorze hiperbarycznej, maseczka dodawana do sesji.

Tlenoterapia to zabieg przyjemny, to dobre narzędzie do długowieczności, ponieważ stymuluje wzrost komórek macierzystych, które „naprawiają” nasze ciała. Tlenoterapia w komorze hiperbarycznej jest metodą odnowy i regeneracji organizmu, polegającą na podaniu czystego tlenu w warunkach podwyższonego ciśnienia. Sesja tlenowa to zabieg odmładzający, regenerujący i odprężający. Regeneruje wszystkie komórki w organizmie, dzięki czemu hamuje procesy starzenia oraz podnosi siły witalne. Dla osób starszych jest cenną terapią, ponieważ znacznie podnosi funkcjonowanie całego organizmu.

Sesja 90 minut w komorze hiperbarycznej, maseczka dodawana do sesji.

Tlenoterapia to zabieg przyjemny, to dobre narzędzie do długowieczności, ponieważ stymuluje wzrost komórek macierzystych, które „naprawiają” nasze ciała. Tlenoterapia w komorze hiperbarycznej jest metodą odnowy i regeneracji organizmu, polegająca na podaniu czystego tlenu w warunkach podwyższonego ciśnienia. Sesja tlenowa to zabieg odmładzający, regenerujący i odprężający. Regeneruje wszystkie komórki w organizmie, dzięki czemu hamuje procesy starzenia oraz podnosi siły witalne. Dla osób starszych jest cenną terapią, ponieważ znacznie podnosi funkcjonowanie całego organizmu.

Zabiegi w komorze hiperbarycznej są zalecane w stanach takich jak:

depresja, poprawa ogólnej kondycji fizycznej i psychicznej, znaczna redukcja zmęczenia i wyczerpania organizmu, przyśpieszenie metabolizmu, odchudzanie, borelioza, łuszczyca, trudno gojące się rany, reumatyzm, leczenie ADHD i autyzmu, leczenie powikłań cukrzycy, rehabilitacja neurologiczna, intensywne odmładzanie, przewlekłe stany zapalne, leczenie powikłań po radioterapii, zatrucie tlenkiem węgla, zator gazowy, choroba dekompresyjna, zapalenie kości i szpiku. HBOT wykorzystuje się też w leczeniu schorzeń takich jak udary mózgu, choroby skóry, urazy w sporcie, choroba Leśniowskiego-Crohna, stwardnienie rozsiane.


.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Topolowa 24, 41-303 Dąbrowa Górnicza

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (49949)
Cała Polska (637)
Bilety (54)
lokalne
Dąbrowa Górnicza (47)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Grupeo - wyszukiwarka grouponów

© 2023 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry