Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wybielanie zębów z przeglądem stomatologicznym od 249,99 zł w JK Dentysta

od249,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Nałożenie specjalnego żelu i uaktywnienie jego działania pod wpływem lampy powoduje wybielenie zębów – efekt utrzymuje się nawet 2 lata

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta tylko dla nowych klientów.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 790 554 465. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Błyśnij olśniewającym uśmiechem dzięki wizycie w gabinecie JK Dentysta.

Oferta
Wybielanie zębów lampą Beyond i przegląd dentystyczny w 1 z 3 opcji:

1) 249,99 zł za wybielanie zębów i przegląd dla 1 osoby,
2) 449,99 zł za wybielanie zębów i przegląd dla 2 osób,
3) 599,99 zł za wybielanie zębów i przegląd dla 3 osób.

JK Dentysta
Gabinet prowadzony przez wykwalifikowanego chirurga stomatologa jest jednym z najnowocześniejszych tego typu ośrodków w Polsce – jako jeden z nielicznych oferuje pacjentom leczenie zębów przy użyciu lasera stomatologicznego. Co więcej, specjaliści JK Dentysta posiadają bogate doświadczenie w implantologii, ortodoncji i chirurgii stomatologicznej. Ponadto wykonują zabiegi z zakresu endodoncji, stomatologii profilaktycznej, zachowawczej i estetycznej. Ich umiejętności potwierdzają liczne certyfikaty ukończenia szkoleń i kursów w kraju i za granicą.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Wręczycka 124, 42-202 Częstochowa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91158)
Shopping (70)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Częstochowa (414)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (414)
Groupon (407)
Travelist (2)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Częstochowa jest to miasto położone w południowej Polsce w Województwie Śląskim nad rzeką Wartą. Częstochowa jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i turystycznym w regionie. W mieście znajduje się bazylika jasnogórska oraz klasztor na Jasnej Górze, a także uznawany przez chrześcijan za święty- Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. Częstochowa obecnie jest głównym ośrodkiem kultu maryjnego i pielgrzymowania w Polsce. Będąc w Częstochowie warto zobaczyć także zabytkowe kościoły, pomniki, bazylikę, teatry itp. Miasto łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości je odwiedzających. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem inwestycji krajowych i zagranicznych. W centrum Czestochowy znajdują sie hotele, punkty uługowe, restauracje, lokale rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe, czyli miejsca chętnie odwiedzane przez ludzi. Zarówno mieszkańcy jak i turyści związani z Częstochową mogą korzystać z zakupów grupowych przy pomocy znanego w Polsce agregatora- Grupeo. Portal Grupeo na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje oferty dotyczące wysokiej jakości usług i produktów w promocyjnych cenach. Każdy powinien znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie dzięki czemu spełni swoje oczekiwania i wymagania. Warto dodać, że prezentowane na Grupeo propozycje zakupów grupowych zawierają specjalne kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżek cenowych (sięgających nieraz 70%). Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do różnych odbiorców. W specjalnej kategorii ofert pod nazwą "Częstochowa" można znaleźć kupony rabatowe na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki cenowe do modnych restauracji, ciekawe pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie lub też promocyjne bilety na różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i muzyczne. Z przywilejów zakupów grupowych i portalu Grupeo może korzystać każdy- kupując interesujące towary i usługi po niższej cenie. Dużym zainteresowaniem cieszą się oryginalne perfumy, modna odzież, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Grupeo to widoczne oszczędności wraz z satysfakcją z zakupów. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo okazja ma z góry określony limit ilościowy dla kupujących oraz czas ważności promocji. Swoją decyzję o zakupie trzeba więc podejmować w wyznaczonym terminie według regulaminu, gdyż inaczej traci się szansę na kupno bonu i skorzystania z promocji. Grupeo pomaga wielu ludziom oszczędzać pieniądze przy jednoczesnym zadowoleniu z zakupów. Warto więc korzystać z nadażających się tutaj okazji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry