Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Ozonowanie auta (19,99 zł), serwis klimatyzacji z nabiciem czynnika (od 49,99 zł) i więcej w Mongaz

od19,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Ozonowanie auta, serwis klimatyzacji z nabiciem czynnika chłodzącego czy serwis instalacji gazowej sekwencyjnej odświeżą części auta

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Dodatkowe 100 g czynnika w cenie 15 zł. Godz. otwarcia: pon.-pt. 08-16, sob. 08-13. Przy nieszczelności czynnika powyżej 50 gr konieczna jest naprawa instalacji.
Konieczna rezerwacja tel. 79 137 21 80.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 5 opcji

  • 19,99 zł za ozonowanie auta,
  • 49,99 zł za serwis klimatyzacji (czyszczenie, odgrzybianie) + nabicie czynnika do 100 g,
  • 69,99 zł za serwis klimatyzacji (czyszczenie, odgrzybianie) + nabicie czynnika do 200 g,
  • 99,99 zł za serwis klimatyzacji (czyszczenie, odgrzybianie) + nabicie czynnika do 300 g,
  • 49,99 zł za serwis instalacji gazowej sekwencyjnej.

Mongaz

Do bezpieczeństwa podczas podróży w dużej mierze przyczynia się sprawność samochodu. Dlatego warto pomyśleć o tym, by auto było cyklicznie sprawdzane i w razie potrzeby naprawiane przez specjalistów, Miejscem, gdzie warto zaprowadzić swoje cztery kółka jest Mongaz, który służy pomocą w zakresie: montażu instalacji gazowych, napraw i regulacji, mechaniki samochodowej czy regeneracji zapieczonych wtrysków benzynowych i LPG.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Stefana Kisielewskiego 46, 42-200 Częstochowa, Śląskie

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (84003)
Shopping (67)
Bilety (162)
Hotele
lokalne
Częstochowa (402)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (402)
Groupon (385)
Travelist (2)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Częstochowa jest to miasto położone w południowej Polsce w Województwie Śląskim nad rzeką Wartą. Częstochowa jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i turystycznym w regionie. W mieście znajduje się bazylika jasnogórska oraz klasztor na Jasnej Górze, a także uznawany przez chrześcijan za święty- Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. Częstochowa obecnie jest głównym ośrodkiem kultu maryjnego i pielgrzymowania w Polsce. Będąc w Częstochowie warto zobaczyć także zabytkowe kościoły, pomniki, bazylikę, teatry itp. Miasto łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości je odwiedzających. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem inwestycji krajowych i zagranicznych. W centrum Czestochowy znajdują sie hotele, punkty uługowe, restauracje, lokale rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe, czyli miejsca chętnie odwiedzane przez ludzi. Zarówno mieszkańcy jak i turyści związani z Częstochową mogą korzystać z zakupów grupowych przy pomocy znanego w Polsce agregatora- Grupeo. Portal Grupeo na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje oferty dotyczące wysokiej jakości usług i produktów w promocyjnych cenach. Każdy powinien znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie dzięki czemu spełni swoje oczekiwania i wymagania. Warto dodać, że prezentowane na Grupeo propozycje zakupów grupowych zawierają specjalne kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżek cenowych (sięgających nieraz 70%). Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do różnych odbiorców. W specjalnej kategorii ofert pod nazwą "Częstochowa" można znaleźć kupony rabatowe na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki cenowe do modnych restauracji, ciekawe pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie lub też promocyjne bilety na różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i muzyczne. Z przywilejów zakupów grupowych i portalu Grupeo może korzystać każdy- kupując interesujące towary i usługi po niższej cenie. Dużym zainteresowaniem cieszą się oryginalne perfumy, modna odzież, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Grupeo to widoczne oszczędności wraz z satysfakcją z zakupów. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo okazja ma z góry określony limit ilościowy dla kupujących oraz czas ważności promocji. Swoją decyzję o zakupie trzeba więc podejmować w wyznaczonym terminie według regulaminu, gdyż inaczej traci się szansę na kupno bonu i skorzystania z promocji. Grupeo pomaga wielu ludziom oszczędzać pieniądze przy jednoczesnym zadowoleniu z zakupów. Warto więc korzystać z nadażających się tutaj okazji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry