Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
900x149 WSZYSTKO
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Laserowe usuwanie tatuażu lub makijażu permanentnego: 50 zł za groupon zniżkowy wart 100 zł i więcej w Estetic House

100 złod50
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Usuwanie tatuażu lub makijażu permanentnego przy użyciu nowoczesnego lasera Q-Switch Nd:YAG bez uszkodzenia tkanki

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: nie musisz drukować grouponu - wystarczy, że pokażesz go na aplikacji mobilnej. Groupon można podarować jako prezent. Oferta dotyczy grouponów zniżkowych: różnicę w cenie należy dopłacić. Dopłata adekwatnie do cen wyjściowych: 5/5 cm - 160 zł, 8/8 cm - 180 zł, 10/10 cm - 200 zł, 13/13 cm - 250 zł, 15/15 cm - 300 zł, większe niż 15/15 cm - cena ustalana indywidualnie. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 504 763 109 z  ustaleniem wielkości i kolorów tatuażu. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Groupon zniżkowy na laserowe usuwanie tatuażu lub makijażu permanentnego:

  • 50 zł za groupon zniżkowy wart 100 zł,
  • 70 zł za groupon zniżkowy wart 150 zł (tatuaże większe od 5x5 cm),
  • 80 zł za groupon zniżkowy wart 200 zł (tatuaże większe od 10x10 cm).

Ciemne tatuaże są podatne na światło lasera, dzięki czemu można je łatwo usunąć.

Kolorowe tatuaże

  • kolory podatne na działanie lasera to czerwony i jego ciemne odcienie, ciemne zielenie, niebieski i jego pochodne
  • laser posiada ograniczenia w usuwaniu tatuaży żółtych, fioletowych, pomarańczowych, różowych, białych

Estetic House

Usuwanie niechcianych tatuaży lub makijażu permanentnego odbywa się przy użyciu lasera medycznego Q-Switch Nd:YAG. To nowoczesne urządzenie nie powoduje uszkodzeń w otoczeniu tkanki poddanej zabiegowi. Dzięki temu pozbycie się tatuażu nie odbywa się kosztem mało estetycznych blizn. Specjaliści z Estetic House pomogą zapomnieć o nieudanej ozdobie niezależnie od tego, czy mowa o czarno-szarym czy kolorowym tatuażu.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Św. Jana 24, 42-218 Częstochowa, ŚLĄSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (83886)
Shopping (66)
Bilety (162)
Hotele
lokalne
Częstochowa (402)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (402)
Groupon (387)
Travelist (2)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Częstochowa jest to miasto położone w południowej Polsce w Województwie Śląskim nad rzeką Wartą. Częstochowa jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i turystycznym w regionie. W mieście znajduje się bazylika jasnogórska oraz klasztor na Jasnej Górze, a także uznawany przez chrześcijan za święty- Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. Częstochowa obecnie jest głównym ośrodkiem kultu maryjnego i pielgrzymowania w Polsce. Będąc w Częstochowie warto zobaczyć także zabytkowe kościoły, pomniki, bazylikę, teatry itp. Miasto łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości je odwiedzających. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem inwestycji krajowych i zagranicznych. W centrum Czestochowy znajdują sie hotele, punkty uługowe, restauracje, lokale rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe, czyli miejsca chętnie odwiedzane przez ludzi. Zarówno mieszkańcy jak i turyści związani z Częstochową mogą korzystać z zakupów grupowych przy pomocy znanego w Polsce agregatora- Grupeo. Portal Grupeo na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje oferty dotyczące wysokiej jakości usług i produktów w promocyjnych cenach. Każdy powinien znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie dzięki czemu spełni swoje oczekiwania i wymagania. Warto dodać, że prezentowane na Grupeo propozycje zakupów grupowych zawierają specjalne kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżek cenowych (sięgających nieraz 70%). Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do różnych odbiorców. W specjalnej kategorii ofert pod nazwą "Częstochowa" można znaleźć kupony rabatowe na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki cenowe do modnych restauracji, ciekawe pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie lub też promocyjne bilety na różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i muzyczne. Z przywilejów zakupów grupowych i portalu Grupeo może korzystać każdy- kupując interesujące towary i usługi po niższej cenie. Dużym zainteresowaniem cieszą się oryginalne perfumy, modna odzież, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Grupeo to widoczne oszczędności wraz z satysfakcją z zakupów. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo okazja ma z góry określony limit ilościowy dla kupujących oraz czas ważności promocji. Swoją decyzję o zakupie trzeba więc podejmować w wyznaczonym terminie według regulaminu, gdyż inaczej traci się szansę na kupno bonu i skorzystania z promocji. Grupeo pomaga wielu ludziom oszczędzać pieniądze przy jednoczesnym zadowoleniu z zakupów. Warto więc korzystać z nadażających się tutaj okazji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry