Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Jazda off-road autem terenowym z instruktorem i więcej od 149,99 zł z firmą Poligon Własna

od149,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Jazda samochodem terenowym oraz szkolenie z zasad jazdy off-road – 45, 90 lub 150 minut za kierownicą auta 4x4 + nagranie filmu HD

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 gropuony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Organizator ma prawo odwołać i przenieść terminy realizacji szkoleń z powodów technicznych (złe warunki atmosferyczne, przerwy techniczne spowodowane konserwacją lub naprawą samochodów i toru).
Dodatkowe informacje: weź ze sobą wydrukowany groupon. Prawo jazdy nie jest wymagane. Uczestnik może zabrać ze sobą maksymalnie 2 osoby. Szkolenie teoretyczne trwa ok. 30 minut. Możliwość zamiany grouponu na voucher prezentowy.
Konieczna rezerwacja tel. 661 712 560 z podaniem kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Prawo jazdy nie jest wymagane.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

Jazda samochodem terenowym z instruktorem wraz z podstawami wiedzy teoretycznej oraz nagraniem filmu HD:

  • 149,99 zł za 45-minutową jazdę,
  • 249,99 zł za 1,5-godzinną jazdę,
  • 309,99 zł za 2,5-godzinną jazdę.

Zanim uczestnik wyprawy wskoczy w auto terenowe, by eksplorować nim bezdroża, czeka go półgodzinne szkolenie. Zapoznaje się wówczas z czterokołową bestią i jej budową, czyli wbudowanymi systemami, ich funkcjonalnością i prawidłowym wykorzystaniem. Ponadto część teoretyczna obejmuje naukę obsługi napędów, reduktora, odpowiedniego dobierania biegu, posługiwania się sprzęgłem czy wyciągarką. Instruktor tłumaczy również, czym jest (i jak działa) szekla, zblocze, hi-lift, lina kinetyczna.

Terenówka stylizowana na Hummera H1 na bazie Mitsubishi Pajero 1.8 MPI. Cechuje się dużą zrywnością ze względu na bardzo niską wagę około 600kg i sporą moc silnika W terenie, błocie etc. radzi sobie bez jakichkolwiek kłopotów m.in. dzięki blokadzie mostów LSD.

Dodatkowym atutem wyprawy jest możliwość nagrania filmu w jakości HD, który powoli wracać do wspomnień z ekstremalnych doznań w dowolnym momencie.

Poligon Własna

Kontakt z naturą zapewnić sobie można zarówno dzięki nasłuchiwaniu odgłosów leśnych ptaków, jak i emocjonującemu obserwowaniu nadlatujących zza drzewa kulek - to ostatnie zapewnia ulokowany pod Częstochową Poligon Własna. Firma organizuje rozgrywki paintballowe, imprezy integracyjne, firmowe, kawalerskie i inne - wszystko po to, by naładować akumulatory i z werwą podejmować codzienne wyzwania. Oferta Poligonu Własna skierowana jest do klientów indywidualnych, a także do firm i innych grup zorganizowanych.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Nadrzeczna 38, 42-261 Własna

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (91465)
Shopping (70)
Bilety (155)
Hotele
lokalne
Częstochowa (414)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (414)
Groupon (407)
Travelist (2)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Częstochowa jest to miasto położone w południowej Polsce w Województwie Śląskim nad rzeką Wartą. Częstochowa jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i turystycznym w regionie. W mieście znajduje się bazylika jasnogórska oraz klasztor na Jasnej Górze, a także uznawany przez chrześcijan za święty- Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. Częstochowa obecnie jest głównym ośrodkiem kultu maryjnego i pielgrzymowania w Polsce. Będąc w Częstochowie warto zobaczyć także zabytkowe kościoły, pomniki, bazylikę, teatry itp. Miasto łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości je odwiedzających. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem inwestycji krajowych i zagranicznych. W centrum Czestochowy znajdują sie hotele, punkty uługowe, restauracje, lokale rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe, czyli miejsca chętnie odwiedzane przez ludzi. Zarówno mieszkańcy jak i turyści związani z Częstochową mogą korzystać z zakupów grupowych przy pomocy znanego w Polsce agregatora- Grupeo. Portal Grupeo na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje oferty dotyczące wysokiej jakości usług i produktów w promocyjnych cenach. Każdy powinien znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie dzięki czemu spełni swoje oczekiwania i wymagania. Warto dodać, że prezentowane na Grupeo propozycje zakupów grupowych zawierają specjalne kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżek cenowych (sięgających nieraz 70%). Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do różnych odbiorców. W specjalnej kategorii ofert pod nazwą "Częstochowa" można znaleźć kupony rabatowe na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki cenowe do modnych restauracji, ciekawe pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie lub też promocyjne bilety na różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i muzyczne. Z przywilejów zakupów grupowych i portalu Grupeo może korzystać każdy- kupując interesujące towary i usługi po niższej cenie. Dużym zainteresowaniem cieszą się oryginalne perfumy, modna odzież, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Grupeo to widoczne oszczędności wraz z satysfakcją z zakupów. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo okazja ma z góry określony limit ilościowy dla kupujących oraz czas ważności promocji. Swoją decyzję o zakupie trzeba więc podejmować w wyznaczonym terminie według regulaminu, gdyż inaczej traci się szansę na kupno bonu i skorzystania z promocji. Grupeo pomaga wielu ludziom oszczędzać pieniądze przy jednoczesnym zadowoleniu z zakupów. Warto więc korzystać z nadażających się tutaj okazji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry