Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Bilet do Strefy Basenowej (od 49 zł) lub Relaksu i Saunarium (od 65 zł) i więcej od 04.03.2019 w Termie Bania (do -44%)

65 złod49
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 25%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Rozrywka w parku wodnym z licznymi atrakcjami i rześkie górskie powietrze to przepis na wypoczynek dla dzieci i dorosłych

Groupon ważny do 19.06.2019 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. 
Terminy wyłączone: w dniach 8-18.04.2019 przerwa technologiczna (obiekt nieczynny) oraz 19-22.04.2019 i 27.04-05.05.2019.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 10 grouponów, ale wykorzystać maks. 5 grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Realizacja: z wydrukowanym kuponem należy zgłosić się do Biura Obsługi Klienta.
Dodatkowe informacje: groupony można łączyć.
W przypadku opcji z 30-minutowym masażem relaksacyjnym dla 2 osób, zabiegi odbywać się będą w osobnych gabinetach.
W przypadku pakietów z masażem wymagana jest wcześniejsza rezerwacja terminu zabiegów w Powrót do Źródła Medical SPA, tel. 18 265 74 94. Podczas realizacji kuponu klient otrzyma opaskę na rękę uprawniającą do realizacji usługi SPA. 
Korzystanie z saun suchych i mokrych odbywa się zgodnie z ogólnymi zasadami:
- do saun należy wejść nago, przy czym do saun suchych obligatoryjnie trzeba zabrać ze sobą ręcznik lub pareo (ręcznik należy rozłożyć pod całe ciało, siadając lub kładąc się na ławkach w taki sposób, by żadna część ciała nie stykała się bezpośrednio z deskami, w tym stopy),
- z saun mokrych korzysta się nago (przed zajęciem miejsca na ławce należy opłukać siedzisko wodą za pomocą węża znajdującego się przy wejściu, po zakończeniu czynność powtórzyć),
- użytkownik korzystający z Saunarium w stroju kąpielowym musi liczyć się z możliwością obecności innych użytkowników, którzy poruszają się po strefie nago,
- z natrysków oraz z basenów można korzystać w strojach kąpielowych bądź nago.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 12 opcji

Bilety do parku wodnego Terma Bania

 • 49 zł zamiast 65 zł za bilet do Strefy Basenowej (Strefa Zabawy i Relaksu) na cały dzień dla dziecka do 13 roku życia (pon.-pt.)
 • 65 zł zamiast 85 zł za bilet do Strefy Basenowej (Strefa Zabawy i Relaksu) na cały dzień dla 1 osoby dorosłej (pon.-pt.)
 • 65 zł zamiast 85 zł za bilet do Saunarium i Strefy Relaksu cały dzień dla 1 osoby dorosłej (pon.-pt.)
 • 79 zł zamiast 95 zł za bilet open (Saunarium, Strefa Zabawy i Relaksu) na cały dzień dla 1 osoby dorosłej (pon.-pt.)
 • 139 zł zamiast 225 zł za bilet open (Saunarium, Strefa Zabawy, Relaksu) na cały dzień + 30-min. masaż relaksacyjny dla 1 os. dorosłej (pon.-pt.)
 • 270 zł zamiast 450 zł za bilet open (Saunarium, Strefa Zabawy, Relaksu) na cały dzień + 30-min. masaż relaksacyjny dla 2 os. dorosłych (pon.-pt.)
 • 69 zł zamiast 85 zł za bilet do Strefy Basenowej (Strefa Zabawy i Relaksu) na cały dzień dla dziecka do 13 roku życia (sob.-niedz.)
 • 79 zł zamiast 119 zł za bilet do Strefy Basenowej (Strefa Zabawy i Relaksu) na cały dzień dla 1 osoby dorosłej (sob.-niedz.)
 • 79 zł zamiast 119 zł za bilet do Saunarium i Strefy Relaksu cały dzień dla 1 osoby dorosłej (sob.-niedz.)
 • 89 zł zamiast 135 zł za bilet open (Saunarium, Strefa Zabawy i Relaksu) na cały dzień dla 1 osoby dorosłej (sob.-niedz.)
 • 159 zł zamiast 265 zł za bilet open (Saunarium, Strefa Zabawy, Relaksu) na cały dzień + 30-min. masaż relaks. dla 1 os. dorosłej (sob.-niedz.)
 • 299 zł zamiast 530 zł za bilet open (Saunarium, Strefa Zabawy, Relaksu) na cały dzień + 30-min. masaż relaks. dla 2 os. dorosłych (sob.-niedz.)

Szczegóły:

 • 3 niezależne strefy: Zabawy, Relaksu i Saunarium
 • liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych
 • łączna powierzchnia lustra wody: aż 2400 m²

Strefa Zabawy to 5 basenów z wodą termalną o temperaturze do 36°C, zjeżdżalniami zewnętrznymi o łącznej długości blisko 300 m, karuzelami wodnymi, armatkami i kaskadami oraz innymi atrakcjami. W Strefie Zabawy zlokalizowano również wodny plac zabaw i wanny z surową wodą siarkową.

Strefa Relaksu zawiera 6 basenów z wodą termalną o różnej specyfice i zdrowotnych właściwościach. W grudniu 2018 roku do użytku oddano nowe baseny zewnętrzne z wodą o temperaturze do 38°C. Na całej długość linii brzegowej zlokalizowano urządzenia do hydromasażu: dysze oraz leżanki wodno-powietrzne. Nowością jest wodny drink-bar.

Od maja dostępne będą nowe sauny zewnętrzne, studnia do schładzania oraz wytwornica śniegu.

Saunarium to:

 • sauna fińska (temp. do 100°C i do 20% wilgotności)
 • łaźnia parowa (temp. do 45°C i do 100% wilgotności)
 • grota kamienna (temp. do 50°C i do 45% wilgotności)
 • sauna Stara góralska (temp. do 60°C i do 35% wilgotności)
 • ruska bania (temp. do 65°C i do 60% wilgotności)
 • basen z wodą chłodzącą do pływania
 • basen solankowy z tężnią solankową oraz grota solna

Rytuały saunowe zgodnie z harmonogramem w cenie biletu.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Środkowa 181, 34-405 Białka Tatrzańska

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (161527)
Shopping (201)
Bilety (101)
Hotele
lokalne
Częstochowa (398)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Częstochowa jest to miasto położone w południowej Polsce w Województwie Śląskim nad rzeką Wartą. Częstochowa jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i turystycznym w regionie. W mieście znajduje się bazylika jasnogórska oraz klasztor na Jasnej Górze, a także uznawany przez chrześcijan za święty- Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. Częstochowa obecnie jest głównym ośrodkiem kultu maryjnego i pielgrzymowania w Polsce. Będąc w Częstochowie warto zobaczyć także zabytkowe kościoły, pomniki, bazylikę, teatry itp. Miasto łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości je odwiedzających. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem inwestycji krajowych i zagranicznych. W centrum Czestochowy znajdują sie hotele, punkty uługowe, restauracje, lokale rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe, czyli miejsca chętnie odwiedzane przez ludzi. Zarówno mieszkańcy jak i turyści związani z Częstochową mogą korzystać z zakupów grupowych przy pomocy znanego w Polsce agregatora- Grupeo. Portal Grupeo na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje oferty dotyczące wysokiej jakości usług i produktów w promocyjnych cenach. Każdy powinien znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie dzięki czemu spełni swoje oczekiwania i wymagania. Warto dodać, że prezentowane na Grupeo propozycje zakupów grupowych zawierają specjalne kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżek cenowych (sięgających nieraz 70%). Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do różnych odbiorców. W specjalnej kategorii ofert pod nazwą "Częstochowa" można znaleźć kupony rabatowe na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki cenowe do modnych restauracji, ciekawe pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie lub też promocyjne bilety na różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i muzyczne. Z przywilejów zakupów grupowych i portalu Grupeo może korzystać każdy- kupując interesujące towary i usługi po niższej cenie. Dużym zainteresowaniem cieszą się oryginalne perfumy, modna odzież, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Grupeo to widoczne oszczędności wraz z satysfakcją z zakupów. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo okazja ma z góry określony limit ilościowy dla kupujących oraz czas ważności promocji. Swoją decyzję o zakupie trzeba więc podejmować w wyznaczonym terminie według regulaminu, gdyż inaczej traci się szansę na kupno bonu i skorzystania z promocji. Grupeo pomaga wielu ludziom oszczędzać pieniądze przy jednoczesnym zadowoleniu z zakupów. Warto więc korzystać z nadażających się tutaj okazji!

© 2019 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry