Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Baseny, sauny, łaźnie, siłownia: relaks dla 2 osób za 114,99 zł i więcej w Termach Rzymskich w Pałacu Saturna

156 złod114,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 26%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Unikalne miejsce na mapie Europy, budowane w oparciu o starożytne ryciny term z Pompejów

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: bez rezerwacji za okazaniem grouponu 
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Grouponu nie trzeba wymieniać na karnet. 
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Termy Rzymskie zastrzegają sobie prawo do limitowania ilości grouponów w danych terminach oraz przesunięcia dokonanych rezerwacji z powodów technicznych lub organizacyjnych. 
Dodatkowe informacje: do każdej kolejnej godziny pobytu na terenie obiektu należy dopłacić zgodnie z obowiązującym cennikiem. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny od 08.04.2019 do 26.09.2019 z wyłączeniem dni:
12.04.2019 Satama Sauna Party, 
22.04.2019 Poniedziałek Wielkanocny, 
02-04.05.2019 Mistrzostwa Polski Saunamistrzów, 
24.05.2019 Duńska Noc Saunowa, 
21.06.2019 Słowacka Noc Saunowa,
19.07.2019 Węgierska Noc Saunowa, 
23.08.2019 Międzynarodowa Noc Saunowa.

Szczegóły:

 • wejście do Term Rzymskich obejmuje:

  • korzystanie z basenów
  • korzystanie z saun suchych
  • korzystanie z łaźni parowych
  • korzystanie z siłowni

Przed zakupem można wybrać się na wirtualny spacer po termach i odwiedzić saunę zewnętrzną. Dodatkowo warto również wybrać się na spacer po Pałacu Saturna.

Dodatkowe informacje:

 • gastronomia, solarium i zabiegi wellness np. Hammam czy Łaźnie Piwne BBB płatne osobno
 • przed skorzystaniem z usług Term Rzymskich należy zapoznać się z regulaminem
 • wejście możliwe z 2 ręcznikami kąpielowymi i klapkami. Możliwość wypożyczenia na miejscu (klapki – 10 zł, ręcznik – 13 zł/szt., szlafrok 18 zł)
 • z uwagi na prawidłową kulturę saunowania oraz na względy zdrowotne i higieniczne, z saun, łaźni i basenów Term Rzymskich korzysta się bez strojów kąpielowych – z wyjątkiem „Poniedziałków Tekstylnych” (możliwość korzystania z basenów w strojach kąpielowych)

Termy Rzymskie zastrzegają sobie prawo do limitowania liczby grouponów w danych terminach oraz przesunięcia dokonanych rezerwacji z powodów technicznych lub organizacyjnych.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Dehnelów 2, 41-250 Czeladź

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (168212)
Shopping (169)
Bilety (93)
Hotele
lokalne
Częstochowa (381)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Częstochowa jest to miasto położone w południowej Polsce w Województwie Śląskim nad rzeką Wartą. Częstochowa jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i turystycznym w regionie. W mieście znajduje się bazylika jasnogórska oraz klasztor na Jasnej Górze, a także uznawany przez chrześcijan za święty- Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. Częstochowa obecnie jest głównym ośrodkiem kultu maryjnego i pielgrzymowania w Polsce. Będąc w Częstochowie warto zobaczyć także zabytkowe kościoły, pomniki, bazylikę, teatry itp. Miasto łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości je odwiedzających. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem inwestycji krajowych i zagranicznych. W centrum Czestochowy znajdują sie hotele, punkty uługowe, restauracje, lokale rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe, czyli miejsca chętnie odwiedzane przez ludzi. Zarówno mieszkańcy jak i turyści związani z Częstochową mogą korzystać z zakupów grupowych przy pomocy znanego w Polsce agregatora- Grupeo. Portal Grupeo na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje oferty dotyczące wysokiej jakości usług i produktów w promocyjnych cenach. Każdy powinien znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie dzięki czemu spełni swoje oczekiwania i wymagania. Warto dodać, że prezentowane na Grupeo propozycje zakupów grupowych zawierają specjalne kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżek cenowych (sięgających nieraz 70%). Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do różnych odbiorców. W specjalnej kategorii ofert pod nazwą "Częstochowa" można znaleźć kupony rabatowe na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki cenowe do modnych restauracji, ciekawe pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie lub też promocyjne bilety na różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i muzyczne. Z przywilejów zakupów grupowych i portalu Grupeo może korzystać każdy- kupując interesujące towary i usługi po niższej cenie. Dużym zainteresowaniem cieszą się oryginalne perfumy, modna odzież, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Grupeo to widoczne oszczędności wraz z satysfakcją z zakupów. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo okazja ma z góry określony limit ilościowy dla kupujących oraz czas ważności promocji. Swoją decyzję o zakupie trzeba więc podejmować w wyznaczonym terminie według regulaminu, gdyż inaczej traci się szansę na kupno bonu i skorzystania z promocji. Grupeo pomaga wielu ludziom oszczędzać pieniądze przy jednoczesnym zadowoleniu z zakupów. Warto więc korzystać z nadażających się tutaj okazji!

© 2019 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry