Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
900x149 WSZYSTKO
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Badania laboratoryjne od 69,99 zł: badanie nasienia pod kątem płodności i więcej w Laboratorium Analiz Lekarskich Pasja

od69,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Laboratorium Analiz Lekarskich Pasja posiada certyfikat ISO 9001:2008 od 30 kwietnia 2002 roku

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Możliwość wykonania badań z opcji 1. wyłącznie przy ul. Krakowskiej 19/21 w Częstochowie.
Dodatkowe informacje: weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Konieczna rezerwacja tel. 34 365 65 04 lub 882 097 566 z podaniem kodu zabezpieczającego kuponu. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 3 opcji

  • 69,99 zł za badanie nasienia pod kątem płodności dla 1 osoby,
  • 79,99 zł za pakiet badań trzustkowo-wątrobowych dla 1 osoby,
  • 158,99 zł za pakiet badań trzustkowo-wątrobowych dla 2 osób.

Badanie nasienia: mikroskopowe i komputerowe (test swim up).

Pakiet badań trzustkowo-wątrobowy: cukier, cholesterol, ALAT, ASPAT, GGTP, amylaza, bilirubina, fosfataza alkaliczna, mikroskopowe badanie kału na pasożyty i trawienie.

Laboratorium Analiz Lekarskich Pasja

Powstałe w 1991 roku laboratorium posiada pełen zakres badań, wśród których można wyróżnić wykonywane według zaleceń WHO: komputerowe badanie nasienia dotyczące płodności, badania biochemiczne (np. GGTP i lipaza), hematologiczne lub koagulologiczne łącznie z INR. Nowoczesna aparatura umożliwia także przeprowadzenie badań z chemii klinicznej wraz z wysokiej jakości testem immunochemicznym wykrywającym lamblie oraz z zakresu immunochemii - TSH.

95% badań wykonywanych jest na miejscu. Natomiast dla osób, które nie mają możliwości, aby dotrzeć do laboratorium osobiście, zapewnione są wizyty domowe, podczas których zostaje pobrany materiał do analizy. Należy także wspomnieć, że Laboratorium Analiz Lekarskich Pasja posiada certyfikat ISO 9001:2008 od 30 kwietnia 2002.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Limanowskiego 63/65, 42-200 Częstochowa
ul. Targowa 18, 42-141 Przystajń
ul. Krakowska 19/21, 42-200 Częstochowa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (84835)
Shopping (66)
Bilety (160)
Hotele
lokalne
Częstochowa (405)
▼ Pokaż całe menu ▼
Źródła
Wszystkie (405)
Groupon (389)
Travelist (2)
Triverna (1)

Polub nas na Facebooku:

Częstochowa jest to miasto położone w południowej Polsce w Województwie Śląskim nad rzeką Wartą. Częstochowa jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i turystycznym w regionie. W mieście znajduje się bazylika jasnogórska oraz klasztor na Jasnej Górze, a także uznawany przez chrześcijan za święty- Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. Częstochowa obecnie jest głównym ośrodkiem kultu maryjnego i pielgrzymowania w Polsce. Będąc w Częstochowie warto zobaczyć także zabytkowe kościoły, pomniki, bazylikę, teatry itp. Miasto łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości je odwiedzających. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem inwestycji krajowych i zagranicznych. W centrum Czestochowy znajdują sie hotele, punkty uługowe, restauracje, lokale rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe, czyli miejsca chętnie odwiedzane przez ludzi. Zarówno mieszkańcy jak i turyści związani z Częstochową mogą korzystać z zakupów grupowych przy pomocy znanego w Polsce agregatora- Grupeo. Portal Grupeo na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje oferty dotyczące wysokiej jakości usług i produktów w promocyjnych cenach. Każdy powinien znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie dzięki czemu spełni swoje oczekiwania i wymagania. Warto dodać, że prezentowane na Grupeo propozycje zakupów grupowych zawierają specjalne kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżek cenowych (sięgających nieraz 70%). Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do różnych odbiorców. W specjalnej kategorii ofert pod nazwą "Częstochowa" można znaleźć kupony rabatowe na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki cenowe do modnych restauracji, ciekawe pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie lub też promocyjne bilety na różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i muzyczne. Z przywilejów zakupów grupowych i portalu Grupeo może korzystać każdy- kupując interesujące towary i usługi po niższej cenie. Dużym zainteresowaniem cieszą się oryginalne perfumy, modna odzież, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Grupeo to widoczne oszczędności wraz z satysfakcją z zakupów. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo okazja ma z góry określony limit ilościowy dla kupujących oraz czas ważności promocji. Swoją decyzję o zakupie trzeba więc podejmować w wyznaczonym terminie według regulaminu, gdyż inaczej traci się szansę na kupno bonu i skorzystania z promocji. Grupeo pomaga wielu ludziom oszczędzać pieniądze przy jednoczesnym zadowoleniu z zakupów. Warto więc korzystać z nadażających się tutaj okazji!

© 2017 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert Kody rabatowe

Do góry