Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

10-dniowa dieta 1000-1400 kcal za 410 zł i więcej opcji z Cateringiem Dietetycznym Szczupłe Pudełko

od410
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Oszczędność czasu na codzienne gotowanie przy zachowaniu pełnowartościowej, zbilansowanej diety przez nawet 30 dni

Groupon ważny przez 1 miesiąc od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po zakupie grouponu należy skontaktować się z firmą telefonicznie aby dobrać odpowiednią ilość kalorii z zakupionego przedziału (kalorie liczone co 100 kcal). Możliwość rozszerzenia o ofertę na weekendy. Dostawa w godz. 17:30 - 22.30 Brak możliwości wyboru godziny dowozu. Kierowca codziennie dostarcza posiłki w tym samym czasie. Dostawa na terenie Łodzi, Konstantynowa Łódzkiego, Aleksandrowa Łódzkiego, Pabianic oraz Bełchatowa w cenie. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj: przesyłając groupon w formacie PDF na adres [email protected] wraz z podaniem danych do zamówienia (kod zabezpieczający, imię, nazwisko, numer telefonu, adres dostawy, preferowany termin i kod do domofonu). Zmiana lub odwołanie dostawy minimum dzień przed datą dostawy.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Firma posiada zaświadczenie Państwowego Powiatowego Inspektora Sanitarnego.

Szczegóły:

  • kaloryczność: 1000-1400 kcal, 1500-1900 kcal, 2000-2500 kcal
  • czas trwania: 10-30 dni
  • dostawa: bezpłatna na terenie Łodzi, Konstantynowa Łódzkiego, Aleksandrowa Łódzkiego, Pabianic oraz Bełchatowa .
  • liczba posiłków w ciągu dnia: 5
  • dowóz w weekendy: nie
  • aktualne menu dostępne na Facebooku

.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Konstantynów Łódzki, 95-050 Konstantynów Łódzki
ul. Aleksandrów Łódzki, 95-070 Aleksandrów Łódzki
ul. Inna 1, 90-001 Bełchatów
ul. Łódź, 91-725 Łódź
ul. Pabianice, 42-253 Pabianice

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (50759)
Cała Polska (635)
Bilety (54)
lokalne
Częstochowa (277)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Częstochowa jest to miasto położone w południowej Polsce w Województwie Śląskim nad rzeką Wartą. Częstochowa jest ważnym ośrodkiem gospodarczym, kulturalnym i turystycznym w regionie. W mieście znajduje się bazylika jasnogórska oraz klasztor na Jasnej Górze, a także uznawany przez chrześcijan za święty- Obraz Matki Boskiej Częstochowskiej. Częstochowa obecnie jest głównym ośrodkiem kultu maryjnego i pielgrzymowania w Polsce. Będąc w Częstochowie warto zobaczyć także zabytkowe kościoły, pomniki, bazylikę, teatry itp. Miasto łączy w sobie tradycję historyczną ze współczesnością. Jest przyjazne zarówno dla stałych mieszkańców jak i gości je odwiedzających. Posiada sprawną infrastrukturę drogową i kolejową oraz jest miejscem inwestycji krajowych i zagranicznych. W centrum Czestochowy znajdują sie hotele, punkty uługowe, restauracje, lokale rozrywkowe, sklepy oraz galerie handlowe, czyli miejsca chętnie odwiedzane przez ludzi. Zarówno mieszkańcy jak i turyści związani z Częstochową mogą korzystać z zakupów grupowych przy pomocy znanego w Polsce agregatora- Grupeo. Portal Grupeo na swojej stronie internetowej codziennie prezentuje oferty dotyczące wysokiej jakości usług i produktów w promocyjnych cenach. Każdy powinien znaleźć tutaj coś odpowiedniego dla siebie dzięki czemu spełni swoje oczekiwania i wymagania. Warto dodać, że prezentowane na Grupeo propozycje zakupów grupowych zawierają specjalne kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżek cenowych (sięgających nieraz 70%). Wybór na Grupeo jest bardzo duży i skierowany do różnych odbiorców. W specjalnej kategorii ofert pod nazwą "Częstochowa" można znaleźć kupony rabatowe na noclegi w hotelach i apartamentach, zniżki cenowe do modnych restauracji, ciekawe pakiety kosmetyczne, dentystyczne i fryzjerskie lub też promocyjne bilety na różnego rodzaju wydarzenia sportowe, kulturalne i muzyczne. Z przywilejów zakupów grupowych i portalu Grupeo może korzystać każdy- kupując interesujące towary i usługi po niższej cenie. Dużym zainteresowaniem cieszą się oryginalne perfumy, modna odzież, sprzęt elektroniczny i multimedialny, asortyment wyposażenia domu i ogrodu, zabawki dla dzieci oraz wiele produktów codziennej potrzeby. Grupeo to widoczne oszczędności wraz z satysfakcją z zakupów. Warto jednak dodać, że każda prezentowana na Grupeo okazja ma z góry określony limit ilościowy dla kupujących oraz czas ważności promocji. Swoją decyzję o zakupie trzeba więc podejmować w wyznaczonym terminie według regulaminu, gdyż inaczej traci się szansę na kupno bonu i skorzystania z promocji. Grupeo pomaga wielu ludziom oszczędzać pieniądze przy jednoczesnym zadowoleniu z zakupów. Warto więc korzystać z nadażających się tutaj okazji!

© 2023 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry