Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Zabieg Ognisty Dionizos w Bydgoszczy

od449
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Wręcz swojemu mężczyźnie voucher do krainy wyciszenia oraz dobroczynnych właściwości dla ciała. Spa w hotelu Bohema wprowadza warstwę psychofizyczną w bajeczny trans pełen wartościowych doświadczeń. Niezwykły poziom oferowanych usług fascynuje, a przyjacielska atmosfera pokrzepia ducha uwięzionego w codzienności.  Ten beztroski napływ szczęścia rozpocznie się od pobytu w strefie relaksu, gdzie baseny oraz sauny zapewnią organizmowi odprężenie przed właściwym punktem tego pielęgnacyjnego spaceru.  Peeling cukrowy ciała z korzenną nutą wydaje się idealnym krokiem w stronę troski o stan skóry. Cukier o niesamowitych właściwościach ściernych likwiduje martwy naskórek, po czym wyłania się zdrowa tkanka, a to jeszcze bardziej zbliża do upragnionego edenu! Okład z maski algowej i cynamonu okaże się nie tylko przyczyniać do modelowania sylwetki, ale również obłoży zmysły aromatem pełnym słodyczy. Czas na danie główne tego cielesnego spaceru! Masaż modelujący przywraca tkankom elastyczność, a użyty do tego krem cynamonowy oraz wino nawilżają ciało, orzeźwiając przy tym jak wiosenna mżawka. Prezent zawiera: ·         Pobyt w Strefie Relaksu: złoty basen, sauna sucha i parowa. ·         Peeling cukrowy całego ciała z korzenną nutą. ·         Okład z maski algowej z cynamonem modelujący sylwetkę, przyspieszający spalanie tkanki tłuszczowej. ·         Masaż modelujący przy użyciu kremu z cynamonem i winem. ·         Odprężenie i słodki poczęstunek.
.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Hotel Bohema ul. Księdza Stanisława Konarskiego 9, Bydgoszcz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (50164)
Cała Polska (695)
Bilety (58)
Kody rabatowe
lokalne
Bydgoszcz (232)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2024 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry