Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wymiana kół (19,99 zł) lub opon z wyważeniem (od 32,99 zł) w serwisie Dobry Mechanik w Bydgoszczy

40 złod19,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 50%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Sezonowa wymiana kół lub opon gwarantuje krótką drogę hamowania i stabilną jazdę, a tym samym zwiększa bezpieczeństwo na drodze

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje konto.
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. Oferta dotyczy 50 g odważników na 1 auto, dopłata 5 zł za każde dodatkowe 60 g odważników. Auto musi mieć umyte koła, istnieje możliwość umycia kół za dodatkową opłatą. Oferta dotyczy aut osobowych. Dostawcze terenowe 4x4 suv dopłata 40 zł kpl. Kupony nie łączą się, podczas wizyty można zrealizować 1 kupon (1 kupon dotyczy 4 szt kół lub opon). Auta wyposażone w czujniki ciśnienia dopłata 40 zł kpl. Run flat dopłata 20-40 zł szt uzależnione od twardości opony. Przy wymianie opon klient jest zobowiązany dostarczyć opony nieuszkodzone i nie strasze niż 10 lat inaczej kupon przepada. Czas usługi do 1,5 godz.
Konieczna rezerwacja tel. 510 801 247 od poniedziałku do piątku w dni powszednie w godz. 10-18 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada. Klienci bez rezerwacji nie będą obsługiwani.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Nie musisz po mistrzowsku wymachiwać rakietą, by być zadowolonym z serwisu. Udając się do Auto Serwisu Dobry Mechanik, zafundujesz sobie satysfakcjonującą i bezpieczną jazdę za pomocą prostych zabiegów.

Oferta

1) 19,99 zł zamiast 40 zł za wymianę 4 kół bez wyważenia,
2) 32,99 zł zamiast 70 zł za wymianę opon na feldze stalowej do 16” z wyważeniem,
3) 49,99 zł zamiast 100 zł za wymianę opon na feldze aluminiowej do 16” z wyważeniem,
4) 59,99 zł zamiast 140 zł za opcję 2. dla 2 aut,
5) 79,99 zł zamiast 200 zł za opcję 3. dla 2 aut.

Auto Serwis Dobry Mechanik
Usytuowany w centrum Bydgoszczy warsztat samochodowy oferuje usługi z zakresu mechaniki pojazdowej, elektromechaniki, diagnostyki komputerowej, wulkanizacji i klimatyzacji. Obsługuje auta do 3,5 metra wysokości w zimę, w okresie letnim zaś wszystkie pojazdy (mogące zmieścić się na placu), świadcząc usługi 24 godziny na dobę. Firma podejmuje również współpracę w zakresie obsługi flot samochodowych.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Podolska 7A, 85-055 Bydgoszcz, KUJAWSKO-POMORSKIE

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (165005)
Shopping (199)
Bilety (100)
Hotele
lokalne
Bydgoszcz (585)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2019 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry