Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wstępny kurs pilota z 15-minutowym lotem samolotem ultralekkim za 399 zł i więcej w Moto-Lot DG

od399
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Okazja by opieką doświadczonego pilota spróbować samodzielnego sterowania samolotem ultralekkim

Maks. waga uczestnika: 100 kg. Wymagana rezerwacja z min. 24-godz. wyprzedzeniem Oferta obowiązuje w wybranych lokalizacjach. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 601 690 571. Osoby poniżej 18 lat, muszą mieć pisemną zgodę opiekuna lub rodzica. Realizacja oferty zależna od warunków atmosferycznych. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 2. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 12 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż wydrukowany groupon.


Szczegóły:

 • czas lotu:
  • wstępny kurs pilota – 1 godz. (45 min. teorii + 15 min. lotu po szkolnym kręgu)
  • wstępny kurs pilota Plus – 2 godz. (75 min. teorii + 45 min. lotu po szkolnym kręgu i do strefy pilotażu podstawowego)
 • termin lotów w Toruniu z EPTO: 05.09.2021 do 28.10.2021
 • termin lotów w Łeba-Nowęcin: od 01.07.2021 do 25.08.2021

Przebieg kursów:

Podczas kursu, instruktor wytłumaczy procedury działania i szkolenia (w Toruńskim Ośrodku Szkolenia Lotniczego MOTO-LOT DG) oraz pokaże i omówi będące w dyspozycji ośrodka szkoleniowe statki powietrzne.

Część teoretyczna obejmuje:

 • zapoznanie się z ogólnymi zasadami lotu oraz z ich wykonywaniem,
 • zapoznanie się z budową samolotu UL/motolotni, z przeznaczeniem zabudowanych pokładowych przyrządów i urządzeń,
 • poznanie zasad działania sterów oraz przepisów i zasad bezpieczeństwa podczas wykonywania omawianych czynności lotniczych.

Część praktyczna obejmuje:

 • minimum kilkunastominutowe zapoznanie z wybranym statkiem powietrznym, m.in. przegląd przedlotowy, zaznajomienie się z kabiną i obowiązującymi procedurami, zajęcie miejsca w kabinie i jej opuszczanie, niebezpieczne sytuacje i procedury awaryjne, uruchomienie silnika i urządzeń pokładowych z omówieniem ich działania i zastosowania, próba silnika, wyłączenie silnika i urządzeń,
 • poznanie procedur: kołowania, od i przylotowe, zajęcia i zwolnienia pasa startu i lądowania, zakończenia lotu i czynności lotniczych.

Następnie kursant odbędzie kilkudziesięciominutowy lot lub serię lotów z instruktorem samolotem ultralekkim, podczas których na bieżąco przedstawi, omówi i wyjaśni poszczególne elementy lotu oraz skoryguje błędy przy jednoczesnym unikaniu nieuzasadnionego ryzyka.

Podczas lotu oprócz analitycznej obserwacji wskazań przyrządów pokładowych i otoczenia, bedzie można doświadczyć wspólnego i samodzielnego sterowania (pod kontrolą instruktora) oraz posłuchać rzeczywistej lotniczej komunikacji radiowej.


.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. 4 Pułku Lotniczego 17, 87-100 Toruń
ul. Łebska, 84-360 Łeba - Nowęcin

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (51060)
Cała Polska (671)
Bilety (54)
lokalne
Bydgoszcz (496)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2023 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry