Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Wisła: całodzienny karnet na stok Stożek – Ośrodek Narciarski w Wiśle od 69,99 zł

od69,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Stacja mieści się na północno-wschodnim zboczu beskidzkiego Wielkiego Stożka, trasy o różnym poziomie trudności

1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Rezerwacja nie jest wymagana, na miejscu wystarczy okazać groupon. Groupon należy wymienić w kasie na skipass. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Groupon ważny 7 dni w tygodniu w godzinach pracy wyciągu. Wymagana kaucja zwrotna za skipass (10 zł), płatna w kasie. Skipass rodzinny (za okazaniem odpowiednich dokumentów) dla maks. 5 osób (w tym 2 dorosłe osoby + dzieci do lat 12). Karnet można wykorzystać do końca sezonu, chyba że warunki atmosferyczne będą uniemożliwiały realizację usługi, z przyczyn niezależnych. Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Sezon niski rozpoczyna się 15.03.2023 lub wcześniej (uzależnione od stopnia naśnieżenia). Groupon ważny do 31/03/2022 i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Szczegóły:

 • dywan narciarski dla dzieci: tak, trasa baby lift
 • naśnieżanie stoku: głównie naturalne (w razie potrzeby stok naśnieżany dodatkowo sztucznie)
 • miejsce parkingowe przy stoku: tak (bezpłatny parking)
 • wypożyczenie sprzętu: tak
 • liczba tras: 4
 • wysokość stoku:
 • dodatkowe opłaty za kartę/karnet: 10 zł kaucji zwrotnej
 • hotel/pub/restauracja w pobliżu: brak
 • oświetlenie stoku: tak

Trasy narciarskie:

 • niebieska nartostrada dla całej rodziny: 1600 m
 • czerwona trasa dla średnio zaawansowanych: 860 m
 • czarna trasa dla zaawansowanych: 1000 m
 • trasa baby lift dla najmłodszych oraz stawiających pierwsze kroki: 410 m

Podgląd stoku na żywo


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Zjazdowa 11, 43-460 Wisła Łabajów

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (20020)
Cała Polska (532)
Bilety (43)
lokalne
Bydgoszcz (492)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2022 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry