Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Weekendowy kurs burleski z Madame De Minou

od249
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Zaprowadź ukochaną osobę do krainy, gdzie wygina się ciało i zagina czas, a sztywny jest tylko parkiet – jedyny męski rzeczownik w tym przybytku kobiecości! Burleska to sztuka, która rodzi się z ciał pulsujących własnym rytmem. Jeżeli w zasięgu Twojego wzroku znajduje się kobieta miłująca aktywne spędzanie czasu, obdaruj ją weekendowym kursem tej teatralnej odmiany tańca, w przyjaznej atmosferze, u boku ludzi oczarowanych filmowym klimatem niepowtarzalnych choreografii. Ta oryginalna technika wyróżnia się niezwykłą swobodą, wręcz elektryzującą spontanicznością, która oplata ciało w trakcie wykonywania ponętnych figur. To nie tylko wyzwanie fizyczne, ale i merytoryka przekazywana przez utalentowaną instruktorkę, sympatyczną i doświadczoną dzięki udziałowi w wielu wydarzeniach tanecznych, odgrywających się w całej Polsce! Twoja ukochana nauczy się sztuki improwizacji, wymagających pozycji i emanacji takimi pokładami energii, że zazdrośni fizycy z elektrowni jądrowych sami zaczną tańczyć Burleskę!     Prezent zawiera: - kurs burleski 8h – 2 dni po 4 godziny( sobota i niedziela)   Na zajęcia zabierz dużą butelkę wody, wygodny strój, w którym będziesz czuła się seksownie (rekomendowane body i kabaretki), wygodne buty na obcasie (jeśli nie czujesz się pewnie na obcasach, weź płaskie buty).
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Centrum Edukacyjne Żelazna: Warszawa, Gdańsk, Poznań, Bydgoszcz i Olsztyn
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (8608)
Cała Polska (546)
Bilety (53)
lokalne
Bydgoszcz (465)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2020 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry