Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Tesla Model 3 AUTOPILOT EXPERIENCE - doświadcz autonomicznej jazdy!

od349
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Zasiądź za kierownicą Tesli Model 3 i przekonaj się, czym jest autonomiczna jazda. Korzystając z proponowanej oferty, będziesz miał okazję sprawdzić wszystkie możliwości luksusowego samochodu elektrycznego. To topowe auto wyposażone w silnik o mocy 490 KM, które wyróżnia się dodatkowo znakomitym designem, mobilnością oraz nieprawdopodobną wygodą. Przemierzając ulice miasta tym oryginalnym pojazdem, przetestujesz również działanie autopilota, w jaki wyposażona jest Tesla Model 3. Doświadczysz wówczas jazdy, polegającej na poruszaniu się samochodu bez większego udziału kierowcy. Wymagany będzie tylko Twój aktywny nadzór. Zobaczysz, w jaki sposób samochód automatycznie kieruje, przyśpiesza oraz hamuje.  To będzie wyjątkowe przeżycie, które na długo pozostanie w Twojej pamięci! Prezent zawiera: szkolenie z obsługi auta elektrycznego:w opcji 60-minutowej szkolenie trawa ok. 15 minut a jazda 45 minut, w opcji 120-minutowej szkolenie trwa ok. 15 minut a jazda ok. 105 minut, szkolenie z podstaw elektromobilności, naukę autonomicznej jazdy autem elektrycznym, opiekę instruktora przez cały czas trwania przejażdżki, jazdę Teslą po autostradzie lub drodze szybkiego ruchu, zdjęcie pamiątkowe lub nagranie wideo w trakcie jazdy. Ważne informacje dotyczące możliwości realizacji prezentu: Z powyższej oferty mogą skorzystać wyłącznie osoby posiadające prawo jazdy kat. B (min. 3 lata). Skorzystać z prezentu może wyłącznie osoba trzeźwa i zdolna do prowadzenia pojazdu. Termin realizacji vouchera ustalany jest przez organizatora. Jeżeli będzie to Twoja pierwsza styczność z EV Rent, przy wydaniu samochodu odbędziesz krótkie szkolenie, na którym nauczysz się obsługi oraz użytkowania samochodu elektryczne. W trakcie jazdy uczestnika obowiązują przepisy ruchu drogowego.  W przypadku przekroczenia dozwolonych prędkości ruchu drogowego, organizator może przerwać jazdę, bez możliwości kontynuacji. Przystąpienie do realizacji jest równoznaczne z akceptacją regulaminu organizatora, znajdującego się na stronie organizatora.
.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
EV RENT, Bydgoszcz, Ciechocinek, Gdańsk, Katowice, Kraków, Łódź, Poznań, Radom, Szczecin, Toruń, Warszawa, Wrocław.
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (53303)
Cała Polska (698)
Bilety (41)
Kody rabatowe
lokalne
Bydgoszcz (225)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2024 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry