Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Taniec towarzyski dla par - Bydgoszcz

od85
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Tylko tak rozwojowa aktywność pokaże Wam, że przez życie lepiej iść tanecznym krokiem! Voucher na kurs tańca towarzyskiego w Bydgoszczy obfituje umiejętnościami, doskonałą atmosferą oraz odejściem od ram, w które próbuje wcisnąć nas codzienna rutyna. Szkoła tańca Joanny Ossowskiej to miejsce poświęcone ludzkim aspiracjom, a dodatkowo wypełnione pasją po sam sufit. W trakcie zajęć pieczę nad Waszymi postępami będzie sprawował certyfikowany instruktor z darem dydaktycznym i odpowiednim zapleczem merytorycznym. W ramach vouchera zostaniecie nauczeni przynajmniej dwóch styli tanecznych. Tak pożyteczna aktywność to nie tylko pomysł na to, co robić w Bydgoszczy, ale przede wszystkim doskonały prezent dla pary – nowożeńców, rodziców, a nawet przyjaciół! Szkoła tańca organizuje zajęcia zgodnie z autorskim programem, którego atrybutem jest „szlifowanie” dwóch tańców (np. walc angielski i cha-cha), po czym w dalszej części kursu pojawiają się kolejne. Taka metoda pozwala na łatwiejsze zapamiętanie, a także opanowanie kroków i rytmów charakterystycznych dla danych tańców. Wszystko zaczyna się od małych kroczków. Szkoła tańca organizuje zajęcia zgodnie z autorskim programem, którego atrybutem jest „szlifowanie” dwóch tańców (np. walc angielski i cha-cha), po czym w dalszej części kursu pojawiają się kolejne. Taka metoda pozwala na łatwiejsze zapamiętanie, a także opanowanie kroków i rytmów charakterystycznych dla danych tańców. Wszystko zaczyna się od małych kroczków.
.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Szkoła tańca Joanny Ossowskiej, ul. Kozietulskiego 1 b, Bydgoszcz
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (22459)
Cała Polska (522)
Bilety (49)
lokalne
Bydgoszcz (428)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2022 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry