Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Szkolenie trapera

od749
Zegarek
..............................................................................................
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Około 30 godzin nauki sztuki przetrwania w naturze z doświadczonymi instruktorami Biwak i Wędka. Idealny prezent dla chcących poznać tajniki survivalu i bushcraftu!   Przed odbiorcą vouchera unikalne szkolenie survivalowe! Dzięki niemu rozwinie on lub ona umiejętność przetrwania w terenie pod okiem doświadczonych instruktorów. Nauczy się budować schronienie, rozpalać ogień, pozyskiwać wodę i wiele więcej. Szkolenie trwa do 30 godzin i obejmuje 3 główne bloki: ogień, woda, schronienie. To doskonała okazja, by nauczyć się samowystarczalności w dziczy! Zajęcia odbywają się w rejonie Warszawy, Trójmiasta, Torunia, Bydgoszczy, Kaszub, Poznania, Szczecina i Torunia. Podaruj bliskiej osobie przygodę z survivalem już teraz!   Zalety 30-godzinnych zajęć terenowych: eksperckie szkolenie – szkolenie trapera prowadzą doświadczeni instruktorzy, gwarantując nabycie praktycznych umiejętności sztuki przetrwania, różnorodność umiejętności – 3 kluczowe bloki: ogień, woda, schronienie – uczą szerokiego zakresu umiejętności outdoorowych, lokalizacja: szkolenie dostępne jest w wielu rejonach Polski, umożliwiając odbiorcy vouchera uczestnictwo w blisko miejsca ich zamieszkania, zintegrowane doświadczenie: oznacza nie tylko szkolenie, ale prawdziwą przygodą, łączącą naukę i aktywność w naturze.   Organizator zapewnia jeden ciepły posiłek. Śpiwór we własnym zakresie.   Co zawiera oferta? 30 godzin, 3 bloki zajęć z odkrywania tajników przetrwania w wielu lokalizacjach w Polsce!   Podaruj naukę sztuki przetrwania niejednej nocy w dziczy!   Biwak i Wędka to firma, która nie tylko szkoli, ale także inspiruje do odkrywania dzikich zakątków natury. Specjalizuje się w bushcrafcie, survivalu i sztuce wędkarstwa, oferując niezapomniane wyprawy, które łączą naukę i przygodę. Programy firmy promują zdrowy tryb życia, aktywność fizyczną i szacunek dla przyrody. Biwak i Wędka organizuje biwaki, spływy kajakowe i wędkowanie, umożliwiając uczestnikom bliski kontakt z naturą. Jednocześnie pomysłodawcy kładą nacisk na minimalne oddziaływanie na środowisko zgodnie z zasadą Leave No Trace. Przetrwaj w dziczy, odkryj naturę i zanurz się w przygodzie!
.............................................................................................................................................................................

Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
Biwak i Wędka.Zajęcia odbywają się w rejonie Warszawy, Trójmiasta, Torunia, Bydgoszczy, Kaszub, Poznania, Szczecina.
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (58455)
Cała Polska (384)
Bilety (4)
Kody rabatowe
lokalne
Bydgoszcz (135)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2024 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry