Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Strzyżenie damskie z ułożeniem włosów za 24,99 zł i więcej opcji w salonie Stylove Włosy w Bydgoszczy (do -58%)

35 złod24,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 29%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Okazja do zmiany dotychczasowej fryzury; w ofercie oprócz strzyżenia, koloryzacja, pielęgnacja lub rekonstrukcja włosów

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 4 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Oferta dotyczy włosów do ramion, w przypadku włosów dłuższych konieczna dopłata na miejscu.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Wysokość dopłat do dłuższych włosów: opcja 1 – dopłata 5 zł, opcja 2 – dopłata 5 zł, opcja 3 – dopłata 10 zł, opcja 4 – dopłata 10 zł, opcja 5 – dopłata 10 zł, opcja 6 – dopłata 10 zł, opcja 7 – dopłata 15 zł  opcja 8 – dopłata 15 zł. 
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 724 955 131 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Brak odwołania na czas lub niestawienie się na wizytę nie upoważniają do przełożenia wizyty.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 8 opcji

Wybrana usługa fryzjerska (włosy półdługie)

  • 24,99 zł zamiast 35 zł za strzyżenie damskie z ułożeniem włosów
  • 39,99 zł zamiast 95 zł za strzyżenie damskie z ułożeniem i pielęgnacją włosów
  • 49,99 zł zamiast 80 zł za strzyżenie damskie z farbowaniem i ułożeniem włosów
  • 64,99 zł zamiast 140 zł za strzyżenie damskie z farbowaniem, ułożeniem i pielęgnacją włosów
  • 79,99 zł zamiast 110 zł za strzyżenie damskie z koloryzacją ombre/sombre i ułożeniem włosów
  • 94,99 zł zamiast 170 zł za strzyżenie damskie z koloryzacją ombre/sombre, ułożeniem i pielęgnacją włosów
  • 69,99 zł zamiast 120 zł za rekonstrukcję włosów
  • 89,99 zł zamiast 155 zł za strzyżenie damskie z rekonstrukcją włosów i ułożeniem włosów

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Wojska Polskiego 23, 85-825 Bydgoszcz

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (79446)
Shopping (183)
Bilety (133)
Hotele
lokalne
Bydgoszcz (534)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2018 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry