Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Sporty wodne: flyboard (od 249 zł), flyride® (od 369 zł) i więcej opcji z firmą Flyboard – 3 lokalizacje

od249
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Okazja do przeżycia niezapomnianych wrażeń na wodzie, wykonując akrobacje, latając i wznieść się na wysokość nawet 18 metrów

Groupon ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony. Sezon trwa od 1.06 do 30.09.2018.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Minimalna liczba osób na dzień: 10. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż wydrukowany groupon. Loty odbywają się w piątki, soboty i niedziele.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 509 866 119.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 6 opcji

  • 249 zł za pływanie na flyboard: 15 minut (od 260 do 300 KM) dla 1 osoby
  • 489 zł za pływanie na flyboard: 30 minut (od 260 do 300 KM) dla 1 osoby
  • 369 zł za pływanie na flyride: 15 minut dla 1 osoby
  • 739 zł za pływanie na flyride: 30 minut dla 1 osoby
  • 249 zł za pływanie na jetpack: 15 minut dla 1 osoby
  • 489 zł za pływanie na jetpack: 30 minut dla 1 osoby

Loty odbywają się zamiennie albo w Warszawie ( Zalew ) albo w Mikołajkach.

Dostępne usługi:

  • flyboard – za pomocą tego urządzenia można wykonywać rozmaite akrobacje w wodzie i w powietrzu na wysokość nawet 18 metrów, a także poruszać się pod wodą z dużą prędkością.
  • flyride® – nowoczesne urządzenie do latania nad wodą umożliwia lot dla dwóch osób w tym samym momencie. Stabilna konstrukcja i prosta obsługa powoduje, że z lotu skorzystać mogą nawet dzieci od 6. roku życia. Urządzenie posiada różne tryby lotu pod względem trudności.
  • jetpack – ten rodzaj plecaka odrzutowego w połączeniu z turbiną skutera wodnego pozwala na wzbicie się na wysokość 8 metrów nad wodą i latać z prędkością 40 km/h.

.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Wake City Bolesława Chrobrego 81A, 62-060 Stęszew
ul.Tałcka 11, 11-730 Mikołajki
ul. Jachranka 77, 05-140 Serock

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (19877)
Cała Polska (535)
Bilety (43)
lokalne
Bydgoszcz (491)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2022 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry