Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Skok ze spadochronem w tandemie z kursem przygotowawczym od 749 zł z Dynamic Sport

950 złod749
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 21%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Niezapomniana przygoda w przestworzach z certyfikatem i możliwością nagrania pamiątkowego filmu oraz wykonania zdjęć

Groupon ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić i wykorzystać wiele grouponów. Oferta przeznaczona dla osób pełnoletnich. Dopuszczalna waga osoby chcącej wykonać skok to maks. 100 kg ze względów bezpieczeństwa. Dokładny termin rozpoczęcia sezonu uzależniony jest od warunków atmosferycznych i o tym decyduje organizator. W przypadku niekorzystnych warunków atmosferycznych organizator zastrzega sobie możliwość przełożenia terminu skoków.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Miejsce realizacji usługi: Lotnisko Kruszyn, ul. Szybowcowa , 87-853 Kruszyn.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 602 794 966. W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Szczegóły:

  • w przypadku opcji 2. istnieje możliwość zamiany skoku dla 2 osób na dwa skoki dla 1 osoby.
  • filmowanie i zdjęcia są dodatkowo płatne

Oferta zawiera:

  • kurs przygotowawczy – szkolenie i przygotowanie do skoku (wiedza o budowie spadochronu, technikach i teorii skoku, meteorologii oraz zachowania się w sytuacjach awaryjnych)
  • wypożyczenie kombinezonu i googli
  • skok z wysokości 4000 m z instruktorem w tandemie z samolotu dwusilnikowego mieszczącego 16 osób - 50 sekund swobodnego spadania z prędkością ok. 200 km/h oraz około 7-10 minut lotu na otwartej czaszy, podczas którego będzie można samodzielnie sterować spadochronem
  • pamiątkowy certyfikat

Skok z wysokości 4000 m, z pokładu samolotu dwusilnikowego (mieszczącego do 16 osób). 50 sekund swobodnego spadania z prędkością 200 km/h to propozycja dla fanów mocnych wrażeń i podniesionej adrenaliny.

Po otwarciu spadochronu następuje około 7-10 minutowy lot na otwartej czaszy, podczas którego można samodzielnie sterować spadochronem podziwiając niezwykłe widoki.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Szybowcowa Lotnisko Kruszyn, 87-853 KRUSZYN

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (19389)
Cała Polska (544)
Bilety (69)
lokalne
Bydgoszcz (524)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2021 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry