Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Skok tandemowy ze spadochronem z 15-minutowym lotem widokowym ze szkoleniem za 639,99 zł i więcej opcji w PL Strefa

od639,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Emocjonujący skok spadochronowy poprzedzony 15-minutowym lotem widokowym

Groupon ważny przez 7 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 6 grouponów, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Maksymalny ciężar pasażera tandemu nie może przekroczyć 100 kg.  Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany. Skoki realizowane są w czwartki i piątki. W szczególnych przypadkach wynikających ze zdarzeń losowych, pogodowych, lub technicznych skok może zostać wykonany w sobotę lub niedzielę. Decyzję w tej kwestii podejmuje pracownik Pl Strefa. Sezon kończy w październiku 2018. Preferowane dni skoków to czwartek i piątek.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. W celu uzyskania dodatkowych informacji odnośnie organizacji lub rezerwacji skoku ze spadochronem, prosimy o kontakt pod numerami: 602 557 757 (Gliwice) lub 793 155 580 (Elbląg) z podaniem danych osobowych oraz kodu zabezpieczającego. 
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 2 opcji:

 • 639,99 zł za skok tandemowy ze spadochronem z wysokości 4000 m, 15-minutowy lot widokowy ze szkoleniem dla 1 osoby
 • 789,99 zł za skok tandemowy ze spadochronem z wysokości 4000 m, 15-minutowy lot widokowy ze szkoleniem i filmem HD dla 1 osoby

W ramach oferty bez filmu:

 • skok z 4000 metrów z tandem pilotem
 • lot widokowy samolotem turbinowym Turbo – finist, na wysokość 4000 metrów
 • szkolenie przed skokiem – przeprowadzone przez wykwalifikowanego tandem pilota
 • kombinezon i okularki – na czas skoku
 • 15-minutowy lot na wysokość 4000 m
 • certyfikat potwierdzający wykonanie skoku

W ramach oferty z filmem:

nagranie ze skoku wykonywane jest przez dodatkową osobę – kamerzystę

 • kamerzysta towarzyszy od momentu szkolenia przed skokiem, do lądowania na ziemi
 • kamerzysta wyskakuje razem z uczestnikiem lotu z samolotu i uwiecznia moment skoku
 • skok z 4000 metrów z tandem pilotem
 • lot widokowy samolotem turbinowym Turbo – finist, na wysokość 4000 metrów
 • szkolenie przed skokiem – przeprowadzone przez wykwalifikowanego tandem pilota
 • kombinezon i okularki – na czas skoku
 • 15-minutowy lot na wysokość 4000 m
 • zdjęcia i materiał video ze skoku zmontowane przez profesjonalnego montażystę
 • certyfikat potwierdzający wykonanie skoku

Wszystkie szczegóły dotyczace realizacji skoku znaleźć można na https://plstrefa.pl/.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Lotnisko Gliwice-Trynek, 44-100 Gliwice
ul. Lotnicza 8b, 82-300 Elbląg

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (160938)
Shopping (194)
Bilety (109)
Hotele
lokalne
Bydgoszcz (549)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2019 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry