Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Relaksacyjny spacer „Kąpiel leśna Shinrin-yoku” dla 3 osób za 239,99 zł i więcej z Sensu Szlakiem

300 złod239,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 20%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Spacer prowadzony przez certyfikowanego przewodnika kąpieli leśnych w nurcie Forest Therapy Institute

Zmiana rezerwacji możliwa z 48-godz. wyprzedzeniem – w przeciwnym razie groupon przepada. Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 798 832 399. Podczas rezerwacji należy podać kod zabezpieczający. Dodatkowo możliwość dokupienia na miejscu: wzbogacenie sesji shinrin-yoku o warsztaty herbaciane i rytuał wspólnego parzenia herbaty (cena ustalana indywidualnie z organizatorem). Dokładna lokalizacja do uzgodnienia (tel.), ale w obrębie terenu Parków Krajobrazowych: Kaszubskiego, Nadmorskiego i Słowińskiego. Dojazd własny. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon. Organizator zastrzega sobie prawo do odwołania/przełożenia terminu sesji w przypadku niesprzyjających warunków pogodowych. Spacer odbywa się w grupie i tylko w weekendy Limit grouponów do wykorzystania na 1 osobę: 1. Limit grouponów, które dodatkowo można przekazać jako prezent: 1. Groupon ważny przez 2 mies. od daty zakupu i dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony. Po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.

Szczegóły:

  • jedna sesja trwa od 2 do 4 godzin (w zależności od chęci i możliwości grupy, pogody itp.)
  • lokalizacja: w obrębie terenu Parków Krajobrazowych: Kaszubskiego, Nadmorskiego i Słowińskiego.
  • dojazd: własny
  • spacer odbywa się w grupie i tylko w weekendy

Shinrin-yoku (jap. kąpiel leśna) – prozdrowotna praktyka kontaktu z naturą (głównie środowiskiem leśnym), zapoczątkowana w Japonii i początkowo popularna na Dalekim Wschodzie. Obecnie jest popularna na całym świecie i polega na spokojnych, relaksacyjnych spacerach i odbiorze naturalnego otoczenia wszystkimi zmysłami. Może być wykorzystywana jako technika profilaktyczna, rehabilitacyjna lub wspomagająca leczenie. Zagłębianie się w leśną atomsferę może przypominać zanurzenie się w wodzie, stąd właśnie nazwa „kąpiel leśna”.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Kaszubski Park Krajobrazowy, 83-300 .
ul. -, 80-749 Trójmiasto
ul. Słowiński Park Narodowy, 76-214 .
ul. Nadmorski Park Krajobrazowy, 84-120 .

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (24542)
Cała Polska (554)
Bilety (49)
lokalne
Bydgoszcz (427)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2022 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry