Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Pomysł na Dzień Matki - Gra typu escape the room dla 2 osób od 64,99 zł i więcej w No Rules Escape Room w Bydgoszczy

80 złod64,99
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 19%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Wybrany scenariusz i ograniczony czas na ucieczkę z pokoju; gra logiczna dla 2-5 osób

Groupon ważny przez 2 miesiące od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce Moje groupony.
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon.
Dodatkowe informacje: po przybyciu pokaż groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Sprawdź dostępne terminy i rezerwuj tel. 603 416 977 oraz 792 037 709. Podczas rezerwacji telefonicznej należy obligatoryjnie podać kod zabezpieczający. Zmiana lub odwołanie rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wybierz 1 z 8 opcji

Gra typu escape the room w pokoju Piramida Chwały:

  • 64,99 zł zamiast 80 zł za grę dla 2 osób od poniedziałku do piątku
  • 69,99 zł zamiast 80 zł za grę dla 2 osób od soboty do niedzieli

  • 74,99 zł zamiast 100 zł za grę dla 3-5 osób od poniedziałku do piątku
  • 79,99 zł zamiast 100 zł za grę dla 3-5 osób od soboty do niedzieli

Gra typu escape the room w pokoju Napad na skarbiec Sknerusa:

  • 74,99 zł zamiast 95 zł za grę dla 2 osób od poniedziałku do piątku
  • 79,99 zł zamiast 100 zł za grę dla 2 osób od soboty do niedzieli

  • 94,99 zł zamiast 115 zł za grę dla 3-4 osób od poniedziałku do piątku
  • 99,99 zł zamiast 120 zł za grę dla 3-4 osób od soboty do niedzieli

Piramida Chwały

W tym pokoju historia walecznych Indian przeplata się z prawdziwą, wymagającą i jednocześnie dającą wiele satysfakcji zagadką logiczną. Goście wcielają się w rolę podróżników i muszą wydostać się z miejsca w ciągu 60 minut.

Napad na skarbiec Sknerusa

W pokoju goście wcielają się w rolę Braci Be – drobnych złodziejaszków, którzy za wszelką cenę chcą obrabować skarbiec Sknerusa. Zadaniem jest złamanie szeregu szyfrów i zagadek oraz zdobycie najcenniejszego przedmiotu Sknerusa a następnie wydostanie z pokoju.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Długa 4, 85-034 Bydgoszcz

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (158961)
Shopping (194)
Bilety (99)
Hotele
lokalne
Bydgoszcz (539)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2019 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry