Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Okulary korekcyjne z antyrefleksem - 49,90 zł za groupon zniżkowy wart 200 zł i więcej opcji w Optykpolito w Toruniu

200 złod49,90
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 75%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:
  • Okulary korekcyjne: z antyrefleksem Jai Kudo, z powłoką fotochromową lub progresywne
  • Oprawki znanych marek: m.in. Ray Ban, Gucci, Giorgio Armani

Groupon ważny przez 3 miesięcy od daty zakupu i dostępny po zakupie w zakładce "Moje konto".
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 2 groupony, ale wykorzystać maks. 1 groupon. Grouponów nie można łączyć. 
Dodatkowe informacje: weź wydrukowany groupon. W przypadku zakupu okularów tańszych niż wartość grouponu – różnica nie jest zwracana, w przypadku zakupu okularów droższych – różnicę należy dopłacić. Badanie wzroku płatne dodatkowo 80 zł. Dodatkowo 15% rabat na zakup kolejnej pary okularów. 
Konieczna rezerwacja tel. 56 648 31 39 z podaniem kodu grouponu i kodu zabezpieczającego. (tylko w przypadku badania wzroku). W przypadku nieodwołania rezerwacji z min. 24-godz. wyprzedzeniem groupon przepada.
Sprawdź przed zakupem: jak działa Groupon i Uniwersalne Warunki. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.

Wyostrz wzrok z dzisiejszym grouponem, fundując sobie okulary korekcyjne w Optykpolito w Toruniu.

Oferta
groupon zniżkowy na okulary korekcyjne w 1 z 3 opcji:

1) 49,90 zł za groupon wart 200 zł na zakup okularów korekcyjnych ze szkłami organicznymi z antyrefleksem Jai Kudo,
2) 59,90 zł za groupon wart 250 zł na zakup okularów korekcyjnych ze szkłami z powłoką fotochromową Transitions,
3) 99,90 zł za groupon wart 400 zł na zakup okularów korekcyjnych ze szkłami progresywnymi.

Do wyboru są lekkie szkła organiczne z powłoką z antyrefleksem, która redukuje odbicia światła i zapewnia lepszy komfort widzenia. Powłoka fotochromowa z kolei chroni oczy przed ostrym światłem, zabarwiając soczewki pod wpływem promieniowania UV i nadając in funkcję okularów przeciwsłonecznych. Ostatnia opcja dotyczy szkieł progresywnych, przystosowanych jednocześnie do dali, bliży i odległości pośrednich.

Odpowiednie szkła możesz umieścić w oryginalnych oprawkach, wybranych spośród kilkudziesięciu wzorów znanych i cenionych marek, np. Ray Ban lub Gucci, wykonanych z tworzyw sztucznych lub metalu, w wersji m.in. ramkowej, półramkowej lub bezramkowej.

Optykpolito Salon Optyczny
Położony w samym centrum osiedla Rubinkowo II salon optyczny poprawia wzrok swoim klientom nieprzerwanie od 1983 roku, oferując im kompleksowe usługi - od badania okulistycznego i profesjonalnego doboru soczewek po cyfrową obróbkę na nowoczesnym sprzęcie i montaż soczewek w oprawce wraz z 2-letnią gwarancją i certyfikatem jakości. Optykpolito dysponuje szeroką bazą oprawek firm krajowych i zagranicznych, okularów przeciwsłonecznych, soczewek kontaktowych oraz całą gamą produktów optycznych do pielęgnacji wzroku i okularów, współpracując z takimi firmami, jak: Seiko, Jai Kudo, Essilor czy Jzo.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Dziewulskiego 21, 87-100 Toruń

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (79431)
Shopping (181)
Bilety (131)
Hotele
lokalne
Bydgoszcz (531)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2018 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry