Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
970x90 ZNI?KA
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Od 69 zł: bilet na koncert zespołu Lady Pank – 6 miast

od89
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Koncerty z trasy LP1 będą muzycznym powrotem do początków kariery. 35 lecie zespołu to także premiera najnowszej płyty LP1.

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Groupon jako bilet, weź wydrukowany lub na urządzeniu mobilnym.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia.

Oferta

 • Bilet na koncert Lady Pank
 • Kiedy i gdzie:
  • 18.11.2018 w Łodzi, Klub Wytwórnia, godz. 19-21
  • 02.12.2018 w Toruniu, Klub Od Nowa, godz. 19-21
  • 06.12.2018 w Gdańsku, Stary Maneż, godz. 19-21
  • 13.12.2018 w Bydgoszczy, Artego Arena, godz. 19-21
  • 14.12.2018 w Olsztynie, Hala Urania, godz. 19-21

Dostępne kategorie:

 • 89 zł za bilet na koncert w Łodzi na płycie, miejsce stojące
 • 99 zł za bilet na koncert w Toruniu na płycie, miejsce stojące
 • 89 zł za bilet na koncert w Gdańsku na płycie, miejsce stojące
 • 99 zł za bilet na koncert w Bydgoszczy na płycie, miejsce stojące
 • 69 zł za bilet na koncert w Olsztynie, miejsce stojące

Lady Pank

Po 35 latach od debiutu zespół wydaje tzw. remake słynnego już debiutanckiego albumu, z którego pochodzą najbardziej znane przeboje. Do współpracy przy krążku została zaproszona plejada gwiazd polskiej sceny artystycznej. Niepowtarzalne brzmienie gitary Jana Borysewicza i charyzmatyczny wokal Janusza Panasewicza będzie można usłyszeć podczas trasy koncertowej LP1 w kilkunastu miastach Polski.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Plac Teatralny 1, 20-029 Lublin
ul. Łąkowa 29, 90-554 Łódź
ul. Jurija Gagarina 37A, 87-100 Toruń
ul. Słowackiego 23, 80-257 Gdańsk
ul. Toruńska 59, 85-023 Bydgoszcz
ul. Aleja marsz. Józefa Piłsudskiego 44, 11-041 Olsztyn
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (78568)
Shopping (185)
Bilety (131)
Hotele
lokalne
Bydgoszcz (521)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2018 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry