Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Od 39 zł: bilety na koncert „Kolędy Świata” – 8 miast

49 złod39
Zegarek
..............................................................................................
Rabat: 20%
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Pełne świątecznych emocji koncerty, w trakcie których można usłyszeć znane na całym świecie „Christmas songs” oraz polskie kolędy

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: groupon jako bilet. 
3. Weź groupon na urządzeniu mobilnym lub wydrukowany.
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Oferta nie jest objęta 14-dniową polityką zwrotu. Brak możliwości wymiany i zwrotu grouponu. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia. 

Oferta

 • Bilet na koncert „Kolędy Świata”
 • Kiedy i gdzie:
  • 25.12.2019 o godz. 17:00 – Kościół Rektoralny pw. Przemienienia Pańskiego, ul. Pijarska 2, Kraków
  • 26.12.2019 o godz. 14:00 – Kościół Rzymskokatolicki św. Jacka, ul. Freta 10, Warszawa
  • 27.12.2019 o godz. 18:00 – Kościół Ewangelicko-Augsburski, ul. Warszawska 18, Katowice
  • 28.12.2019 o godz. 20:00 – Katedra Marii Magdaleny, ul. Szewska 10, Wrocław
  • 29.12.2019 o godz. 14:00 – Kościół Św. Katarzyny, ul. Profesorska 3, Gdańsk
  • 29.12.2019 o godz. 20:30 – Kościół Najświętszej Marii Panny, ul. Gdańska 2, Bydgoszcz
  • 30.12.2019 o godz. 19:00 – Kościół św. Piotra i Pawła, pl. Św. Piotra i Pawła 4, Szczecin
  • 04.01.2020 o godz. 19:30 – Bazylika oo. Dominikanów pw. św. Stanisława Biskupa i Męczennika, ul. Złota 9, Lublin

Dostępne bilety:

 • 39 zł zamiast 49 zł za bilet w kategorii 3 (sektor B)
 • 49 zł zamiast 65 zł za bilet w kategorii 2 (sektor A)
 • 69 zł zamiast 95 zł za bilet w kategorii 1 (sektor VIP)

Koncert „Kolędy Świata”

Po raz kolejny w kościołach i katedrach odbędą się wyjątkowe i magiczne koncerty, które podbijały serca publiczności w ubiegłym roku. Ich słuchacze będą mogli usłyszeć wzruszające kolędy polskie oraz inne piosenki kojarzone na całym świecie ze Świętami Bożego Narodzenia. Wśród nich będą m.in. „Feliz Navidad”, „White Christmas”, „Have Yourself a Merry Little Christmas”, „Jingle Bells”, „I’ll be home for Christmas”. Oprócz tego na scenie zaprezentowane zostaną takie kolędy jak np. „Cicha noc, „Lulajże Jezuniu”, „Hej kolęda, kolęda”, „Bóg się rodzi” przy akompaniamencie instrumentu klasycznego.

Za oprawę muzyczną i wokalną odpowiadają wokaliści i jazzowy band Prestige Chamber Orchestra.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. Złota 9, 20-112 Lublin
ul. Szewska 10, 50-122 Wrocław
ul. Gdańska 2, 85-005 Bydgoszcz
ul. Pijarska 2, 31-015 Kraków
ul. Profesorska 3, 80-856 Gdańsk
ul. Warszawska 18, 40-006 Katowice
ul. Freta 10, 00-227 Warszawa
ul. plac Świętych Piotra i Pawła 4, 70-001 Szczecin
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (11813)
Cała Polska (383)
Bilety (104)
lokalne
Bydgoszcz (489)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2019 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry