Szukaj wszędzie Szukaj w wybranej lokalizacji
Newsletter
newsletter
Wybierz lokalizację:
zapisz mnie

Od 24,99 zł: bilet na Poland Motor Show 2019 na Lotnisku Bemowo

od24,99
Zegarek
..............................................................................................
Oferta z Groupon
..............................................................................................
Poleć znajomym:
Ważne:

Widowiskowa, trwająca 2 dni impreza dla miłośników motoryzacji i całych rodzin

Jak skorzystać z grouponu?
1. Groupon jest dostępny od razu po zakupie w zakładce Moje groupony.
2. Sposób realizacji: groupon jako bilet
3. Weź wydrukowany groupon i udaj się do bramki wejściowej. 
Dodatkowe informacje: Groupony sprzedawane są przez Groupon sp. z o. o. Po zakupie otrzymasz fakturę wyłącznie na dane osobowe z Twojego konta Groupon. Oferta nie jest objęta 14-dniową polityką zwrotu. Brak możliwości wymiany i zwrotu grouponu. 
Ograniczenia: 1 osoba może kupić maks. 20 grouponów, ale wykorzystać maks. 10 grouponów. Oferta wyłączona z kodów promocyjnych Groupon.
Sprawdź przed zakupem: najczęściej zadawane pytania i warunki korzystania. Szczegóły oferty znajdziesz w jej opisie.
Ważność: Groupon ważny w dniu wydarzenia. 

Oferta

 • Bilet na Poland Motor Show 2019
 • Kiedy: 15-16 czerwca 2019 od godz. 12 do 22.
 • Gdzie: Lotnisko Bemowo

Dostępne kategorie:

 • 24,99 zł za 1-dniowy bilet ulgowy
 • 34,99 zł za 1-dniowy bilet normalny
 • 39,99 zł za 2-dniowy bilet ulgowy
 • 59,99 zł za 2-dniowy bilet normalny

 • 68,99 zł za bilet ulgowy w dn. 15.06.2019 – trybuny
 • 78,99 zł za bilet normalny w dn. 15.06.2019 – trybuny
 • 68,99 zł za bilet ulgowy w dn. 16.06.2019 – trybuny
 • 78,99 zł za bilet normalny w dn. 16.06.2019 – trybuny

Show obejmuje:

 • wystawę samochodów: ekscytujące, unikalne, wyjątkowe modele
 • strefę rozrywki: gry wideo, atrakcje dla najmłodszych, zabawa dla całej rodziny
 • tuning show
 • Poland food truck
 • strefę i zlot motocyklowy
 • offroad
 • koncerty

i więcej.

Wszystkie atrakcje dostępne tutaj

Poland Motor Show 2019

Na ogromnej powierzchni Lotniska Bemowo (1 000 000 m²) odbędzie się 2-dniowa impreza motoryzacyjna Poland Motor Show 2019. Jedna z najwiekszych wystaw pojazdów i motocykli w Europie. W trakcie tego widowiskowego wydarzenia zaplanowano liczne atrakcje, m.in. pokazy motocyklowe, driftu, spotkania z gwiazdami motosportu, wystawę samochodów sportowych, klasyków oraz motocykli. Program imprezy to także koncerty gwiazd rocka, wystawy i strefy tematyczne, offroad, tuning show, strefa rozrywki, strefa gier video, atrakcje dla najmłodszych zlot food trucków i więcej. Dogodna lokalizacja oraz duży parking zapewnią bezproblemowy dojazd każdym środkiem transportu.


.............................................................................................................................................................................
Dokładniejszy opis tej oferty wraz ze zdjęciami znajdziesz na stronie oferenta - przejdź do oferty teraz
ul. gen. Sylwestra Kaliskiego 57, 01-476 Warszawa

Strona firmowa
Inne oferty:
Wybierz kategorię
główne
Travel (79446)
Shopping (183)
Bilety (133)
Hotele
lokalne
Bydgoszcz (534)
▼ Pokaż całe menu ▼

Polub nas na Facebooku:

Bydgoszcz jest to miasto położone w północnej Polsce na Kujawach nad rzeką Brdą. Bydgoszcz należy do grona większych miast w Polsce. Zajmuje 8 miejsce pod względem liczby ludności oraz 10 pod względem powierzchni. Bydgoszcz jest to znaczący ośrodek gospodarczy, kulturalny, naukowy i sportowy. Miasto posiada sprawną infrastrukturę kolejową i drogową oraz jest miejscem licznych inwestycji krajowych i zagranicznych. Bydgoszcz łączy w sobie historię i współczesność. Jest miejscem przyjaznym dla swoich mieszkańcow oraz chętnie odwiedzanym przez turystów. W centrum miasta znajdują się liczne muzea, zabytkowe kościoły, katedry, opera, teatr, a także nowoczesne biurowce, fabryki, kina, galerie handlowe, banki. Miasto stale się rozwija z zachowaniem swojego niepowtarzalnego klimatu. Warto odwiedzić Stare Miasto i malownicze okolice położone nad Brdą. Mieszkańcy jak i turyści chętnie odwiedzają miejscowe lokale gastronomiczne, puby i różnego rodzaju punkty usługowe. Do Bydgoszczy wraz z promocyjnymi towarami i usługami dociera znany serwis zakupów grupowych- Grupeo. Na swojej stronie internetowej zbiera oferty handlowe z różnych serwisów zakupowych i prezentuje je w jednym miejscu. Grupeo to nie tylko oszczedność czasu i pieniędzy, ale także pomoc w rozsądnym gospodarowaniu i planowaniu. Dzięki Grupeo możemy wybierać wysokiej jakości produkty i usługi w zaskakująco niskich cenach. Rabaty na Grupeo sięgają nawet 70%! Codziennie na Grupeo pojawiają się liczne promocje zawierające kupony rabatowe uprawniające do otrzymania zniżki. W specjalnej kategorii ofert "Bydgoszcz" zebrane są kupony powiązane z Bydgoszczą i skierowane głównie do mieszkańców jak i gości odwiedzających te urokliwe miasto. Dzięki Grupeo każdy ma możliwość zakupić kupony rabatowe na różnego rodzaju usługi kosmetyczne, fryzjerskie czy dentystyczne. Okazje stanowią także tańsze miejsca noclegowe w hotelach, posiłki w restauracjach, zniżki na różnego rodzaju szkolenia, zajęcia związane z aktywnością fizyczną czy też promocje na bilety powiązane z kultura i rozrywką. Również miłośnicy smartshoppingu znajdą na Grupeo wiele rzeczy codziennego użytku w wyjątkowo atrakcyjnych cenach. Rabaty chętnie są przydzielane na markowe kosmetyki, perfumy, wysokiej jakości odzież, niezawodny sprzęt elektroniczny i multimedialny oraz akcesoria wyposażenia domu i ogrodu. Jednym słowem- dzieki pomocy Grupeo zarówno usługi jak i produkty codziennego użytku możemy nabyć dużo taniej, a zaoszczedzone w ten sposób pieniądze przeznaczyć później na inne przyjemności. Należy pamiętać o czasie ważności promocji oraz o ograniczonej liczbie dostępnej dla konsumentów. Zakupy z Grupeo często kojarzone są z rozsądnymi zakupami i mądrym zarzadzaniem finansami. Warto więc korzystać z tych udogodnień i być stałym użytkownikiem portalu Grupeo!

© 2018 Grupeo.pl Strona główna RSSKontakt Reklama Zgłoś błąd Zasugeruj zmiany Lista ofert

Do góry